Zavřít reklamu

Koncem roku 2014 byly na český trh uvedeny produkty značky Aprolink, která se v prvopočátku zaměřila na příslušenství pro chytré telefony, a to pouzdra, obaly a kabely pro zařízení Apple. Za designem produktů stojí mimo jiné významná japonská designerská studia, kdy je při výrobě kladen maximální důraz na kvalitu a její controlling, čímž je garantována požadovaná evropská kvalita produktů.

V oblasti pouzder a obalů máte možnost volby ze široké škály barev a řešení. Mezi nejzajímavější produkty patří pouzdra vyvedená v křišťálově čistém designu, která umožní maximálně vyniknout Vašemu iPhonu, nebo pouzdra inspirována uměním origami, která jsou zcela nezaměnitelným produktem značky Aprolink.

Vrcholem nabídky jsou pak ultra-tenké hliníkové bumpry, které splňují požadavky na hodinářsky přesnou práci a navíc neobsahují jediný šroubek. Za zmínku stojí také další produkty využívající povrchovou úpravu macaron, syntetickou kůži, pouzdra s elementy Swarovski nebo „party-pouzdra“ s luminiscenčním efektem.

Všechny nabízené Lightning kabely jsou MFI certifikovány a umožňují tak nejen nabíjení, ale také přenos dat. Mezi zajímavosti z nabídky produktů Aprolink patří také hybridní kabel, který disponuje jak portem micro-USB, tak Lightningem a je tak ideálním řešením v rámci využívání zařízení různých výrobců. Opět je tento kabel MFI certifikovaný. Nebo také dvouportový USB car-charger disponující technologií led, která Vám vždy příjemně osvětlí porty a nebudete tak již nikdy ve Vašem voze tápat.

Produkty Aprolink jsou na českém a slovenském trhu dostupné u vybraných partnerů.

O značce Aprolink

Za vznikem značky Aprolink stojí taiwanská společnost Apogee, která je významným dodavatelem OEM produktů již více než 20 let, a která získala řadu ocenění za design a inovace produktů (Red Dot Award, iF a další). Mezi její významné partnery patří například společnosti Belkin, Logitech, Genius, Microsoft, Gigabyte, Buffalo, MSI nebo také Starbucks.

Nosnými produkty nabídky jsou:

  • pouzdra, obaly a ochranné fólie pro mobilní zařízeni Apple
  • pouzdra, obaly a ochranné fólie pro mobilní zařízení Samsung
  • pouzdra a obaly pro tablety iPad mini a iPad Air
  • příslušenství pro Macbook Air, Pro (druhá polovina 2015)
  • kabely (ligtning, USB, hybrid, HDMI), car adaptéry, powerbanky a další
  • chytré hodinky (wristband, fitness, smart)
  • bluetooth audio zařízení (repro, sluchátka)
  • bezdrátová zařízení

Značka Aprolink je významnou společností a inovátorem v oblasti mobile accessories, disponující patenty (například v oblasti balení produktů, ochrany před poškrábáním apod.). Produkty Aprolink Vám nabízejí skvělý design a kvalitu za rozumnou cenu, při současném skloubení kreativních nápadů a funkcionality jejich produktů.

Oficiální webové stránky: (CZ) www.aprolink.cz, (SK) www.aprolink.sk

Toto je komerční sdělení, Jablíčkář.cz není autorem textu a nezodpovídá za jeho obsah.

.