Zavřít reklamu

Již 20. dubna 2021, tedy zítra, konkrétně v 19:00, se odehraje první letošní jablečná konference. Pokud patříte mezi milovníky Applu, tak už zajisté tohle datum máte zapsané v kalendáři a navíc máte nastavené také budíky. Aktuálně nelze přesně říci, s čím vším by kalifornský gigant na této konferenci mohl přijít. Nejvíce se mluví o novém iPadu Pro a AirTags, kromě těchto produktů bychom se mohli dočkat například také Apple Pencil a Apple TV nové generace, iMaců s čipy Apple Silicon, AirPods 3. generace či AirPods Pro 2. generace – za slovo nás ale rozhodně neberte.

Kdy, kde a jak sledovat zítřejší Apple Event

Před každou jablečnou konferencí pro vás připravujeme návody, pomocí kterých můžete zjistit, jakým způsobem ji můžete sledovat. Jinak tomu nebude ani dnes – konkrétně se v tomto článku podíváme na kompletní postup pro sledování zítřejšího Apple Eventu, který dostal název Spring Loaded. Celý postup pro sledování konferencí se v poslední době velmi zjednodušil, jelikož Apple začal veškeré své události streamovat také na YouTube. Sledování pomocí YouTube se tak jeví jakožto nejjednodušší, jelikož je tento portál k dispozici na opravdu všech zařízeních. Ať už se tedy chystáte Apple Event sledovat z iPhonu, iPadu, Macu, Apple TV, počítače s Windows či zařízení s Androidem, tak je postup stejný – stačí se přesunout na tento odkaz. Momentálně na tomto odkazu najdete grafiku konference s datem konání, pár minut před startem se pak spustí odpočet a živý přenos započne.

spring loaded apple special event
Zdroj: Apple

Samotný Apple Event můžete samozřejmě stále sledovat také z oficiálních stránek Applu, a to pomocí tohoto odkazu. Živý přenos je samozřejmě v angličtině, stejně jako každý rok vás ale celou konferencí provedeme také prostřednictvím našeho českého přepisu. Jestliže náhodou v čas konání konference nemáte čas a nemůžete ji sledovat, tak se nemusíte ničeho bát. Před, během i po konferenci vás o všem důležitém budeme co možná nejrychleji informovat. Díky tomu budete mít veškeré informace česky a hlavně se k nim budete moci kdykoliv vrátit. Vzhledem k stále aktuální pandemii koronaviru se i tato konference bude konat pouze online, bez fyzických účastníků. Konference bude probíhat ve formě předtočeného videa, nejspíše klasicky z Apple Parku. Budeme velmi rádi, pokud se rozhodnete Apple Event Spring Loaded sledovat s Jablíčkářem!

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více