Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes si představíme aplikaci Fotor pro úpravu fotografií a obrázků.

[appbox appstore id503039729]

Fotor patří do skupiny jednoduchých, snadno použitelných, ale velmi obstojně vybavených aplikací pro úpravu fotografií a obrazových souborů. Aplikaci můžete využít k úpravám a vylepšením všech druhů fotografií. U portrétů umí Fotor vykouzlit hladší, bezproblémovou pokožku, poradí si s tvarem obličeje nebo snímku dodá živost. S jeho pomocí můžete také odstranit vrásky, poradit s červenýma očima na snímku a využít některý z dalších tradičních nástrojů pro tento typ úprav.

Autorem portrétu v galerii je Roberto Delgado Webb (Zdroj: Unsplash):

Aplikaci Fotor ale můžete použít také k rychlým hromadným úpravám fotografií – k dispozici máte například možnost přidání efektů, změny velikosti, přejmenování nebo převod do jiného formátu jedním jediným kliknutím. V aplikaci můžete vytvářet také koláže, a to jak s vlastním designem, tak i na základě desítek přednastavených šablon.

Aplikace Fotor si samozřejmě umí skvěle poradit také s obvyklými úpravami fotografií, jako je přizpůsobení expozice, jasu, kontrastu, vyvážení bílé nebo saturace. Upravit zde můžete i ostrost, stíny, odlesky, pracovat s vinětací, upravit šum a mnoho dalšího.

Základní verze aplikace Fotor je zdarma, za 519 korun ročně získáte plnou verzi se všemi funkcemi, bez reklam a vodoznaku.

Fotor fb
.