Zavřít reklamu

Každý den vám v této rubrice přineseme podrobnější pohled na vybranou aplikaci, která nás právě zaujala. Najdete zde aplikace pro produktivitu, kreativitu, utility, ale také třeba hry. Nebude se vždy nutně jednat o nejžhavější novinku, naším cílem je především vyzdvihnout aplikace, o nichž si myslíme, že stojí za pozornost. Dnes se podíváme na aplikaci GIF Brewery pro vytváření animovaných GIFů na Macu.

[appbox appstore id1081413713]

Animované GIFy čas od času využije každý z nás, ať už je to pro účely práce či zábavy. Pro zaznamenání těchto GIFů skvěle poslouží aplikace GIF Brewery 3, která vám ve své aktualizované verzi poskytne na tomto poli vynikající službu – ať už potřebujete vytvořit záznam z aplikace nebo vtipný úryvek z vašeho oblíbeného seriálu. Díky podpoře 64bit si GIF Brewery nově poradí s více rámečky v jednom GIFu.

GIF Brewery funguje jednoduše, ale spolehlivě. Disponuje schopností pořídit záznam dění na obrazovce vašeho Macu a převést vámi vybraný úsek na animovaný GIF. Práce s aplikací GIF Brewery je snadná a intuitivní – hlavní video vidíte v okně aplikace, za pomoci posuvníků vytvoříte požadovaný výběr, jednotlivé rámečky výsledné animace si můžete plně přizpůsobit. GIF Brewery dokáže nejenom vytvořit animovaný GIF, ale umožňuje také změnu velikosti nebo ořez videa, možnost nastavení frekvence snímků, aplikaci textu či samolepek nebo úpravu za pomoci filtrů. Vámi vytvořený GIF můžete buďto uložit do počítače, nebo sdílet obvyklými způsoby.

GIF Brewery
.