Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

News Feed Eradicator for Facebook

Pokud Facebook používáte rozumně, může se za určitých okolností jednat o velice užitečný nástroj. Facebook je ale zároveň návykový, a spousta jeho obsahu vás zbytečně rozptyluje a zdržuje. Pokud chcete účinně vyfiltrovat kanál novinek, můžete k tomuto účelu použít rozšíření News Feed Eradicator for Facebook, které účinně odstraní návykový obsah a ponechá například Marketplace, skupiny nebo Messenger.

Rozšíření News Feed Eradicator for Facebook stáhnete zde.

BeFunky

BeFunky je bezplatné rozšíření, které vám v rozhraní webového prohlížeče Google Chrome na vašem Macu pomůže s úpravami fotografií a obrázků. Rozšíření funguje velmi jednoduše – stačí jen otevřít požadovanou webovou stránku v Chromu a kliknout na ikonku BeFunky. Součástí rozšíření je i řada bezplatných šablon, které můžete využít při své práci.

Rozšíření BeFunky stáhnete zde.

Google Dictionary

Užitečné rozšíření s názvem Google Dictionary propůjčí prohlížeči Chrome na vašem Macu efektivní kombinaci funkcí Google vyhledávání a slovníku, a navíc vám ušetří práci. Pokud potřebujete dohledat informace ke specifickému výrazu, na který jste narazili při procházení webu, stačí dané slovo označit a kliknout na ikonku rozšíření Google Dictionary ve vašem prohlížeči.

Rozšíření Google Dictionary stáhnete zde.

Earth View from Google Earth

Rádi a často se kochátek pohledem na satelitní a jiné záběry ze služby Google Earth? Pak vás jistě potěší rozšíření s názvem Earth View from Google Earth. Toto rozšíření přináší do karet v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu úchvatné satelitní záběry z Google Earth. Tím to ale nekončí – součástí rozšíření jsou také odkazy pro stažení tapet s příslušným obrázkem, prohlédnutí dané lokace v Google Maps nebo sdílení na sociální sítě.

Rozšíření Earth View from Google Earth stáhnete zde.

Magical – Text Expander

Magical – Text Expander je velmi užitečné a šikovné rozšíření, které dokáže efektivně zvýšit vaši produktivitu a ušetřit váš čas. V tomto rozšíření si můžete snadno a rychle nastavit celou řadu textových zkratek, které se po jejich zadání promění v regulérní slova či věty. Tuto funkci sice nabízí také operační systém macOS, ta ale na některých místech v Google Chrome bohužel nefunguje.

Rozšíření Magical – Text Expander stáhnete zde.

.