Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala.

Click & Clean

Čím více, častěji a intenzivněji pracujeme v Chromu na Macu, tím více narůstá obsah historie našeho prohlížeče. S pomocí rozšíření s názvem Click & Clean můžete snadno, rychle a efektivně pročistit tuto historii. Toto rozšíření vám umožní promazat mezipaměť, historii vyhledávání, cookies a další položky jedním jediným kliknutím.

Rozšíření Click & Clean stáhnete zde.

Avast Online Security

Rozšíření s názvem Avast Online Security vám poskytne veškeré důležité informace o bezpečnosti a důvěryhodnosti jednotlivých internetových stránek. Tento užitečný nástroj důkladně prozkoumá každou webovou stránku, a dokáže vás upozornit na případné podezřelé nebo škodlivé prvky. Na službách se můžete podílet také vy sami vaším vlastním hodnocením navštívených stránek.

Rozšíření Avast Online Security stáhnete zde.

Speedtest by Ookla

Jak samotný název napovídá, rozšíření jménem Speedtest by Ookla vám kdykoliv rychle a spolehlivě změří rychlost vašeho internetového připojení. S pomocí tohoto nástroje můžete snadno zjistit, jak rychle se vám budou načítat jednotlivé webové stránky, jaký je výkon vašeho připojení, a spoustu dalšího.

Rozšíření Speedtest by Ookla stáhnete zde.

Save to Facebook

Pokud patříte mezi pravidelné uživatele sociální sítě Facebook, určitě znáte funkci Uložit. Díky této funkci si můžete do sekce Uložené na vašem facebookovém profilu snadno uložit obsah pro pozdější zhlédnutí. Pokud si do prohlížeče Google Chrome na vašem Macu přidáte rozšíření s názvem Save to Facebook, můžete si tento obsah automaticky přidávat prakticky odkudkoliv z webu.

Rozšíření Save to Facebook stáhnete zde.

App for Instagram

Jste vášnivými uživateli Instagramu, a chtěli byste mít přehled o všech novinkách a příchozích notifikacích i tehdy, když zrovna pracujete v prohlížeči Google Chrome na vašem Macu, měli byste rozhodně vyzkoušet rozšíření s názvem App for Instagram. Kromě notifikací nabízí tento nástroj také další funkce, jako je třeba podpora čtení soukromých zpráv, možnost nahrávání IGTV videí přímo z vašeho počítače a mnoho dalšího.

Rozšíření App for Instagram stáhnete zde.

.