Zavřít reklamu

Stejně jako každý víkend jsme si i tentokrát pro vás připravili výběr rozšíření pro webový prohlížeč Google Chrome, která nás nějakým způsobem zaujala. Rozšíření stáhnete tak, že kliknete na jeho název.

Notes for Google Drive

Rozšíření s názvem Notes for Google Drive vám umožní snadno a rychle vytvářet v rozhraní prohlížeče Google Chrome na vašem Macu poznámky, které se automaticky synchronizují coby dokumenty na úložišti Google Disk. Rozšíření nabízí funkci automatického průběžného ukládání, podporu drag & drop pro změnu pořadí poznámek nebo třeba tlačítka pro rychlý přístup.

Enhanced Image Viewer

Jak název napovídá, rozšíření Enhanced Image Viewer představuje vylepšený prohlížeč obrázků pro Google Chrome. Enahnced Image Viewer nabízí funkce, jako je možnost práce s lokálními soubory a podpora anonymního režimu, možnost přizpůsobení barvy pozadí, horizontální a vertikální překlápění obrázků a vylepšené nástroje pro ovládání.

Feedly Mini

S pomocí rozšíření s názvem Feedly MIni získají uživatelé možnost rychlého přidávání nových RSS zdrojů do svých kanálů, stejně jako možnost rychlého ukládání článků. Jedná se o oficiální Feedly rozšíření, které jeho tvůrci průběžně aktualizují, a které se mimo jiné vyznačuje charakteristickým Feedly designem.

Feedly MIni

Cursor Cat

Miliujete kočičky a chtěli byste si oživit vzhled kurzoru při práci v prohlížeči Google Chrome? Pak pro vás toto rozšíření bude tím pravým ořechovým. S pomocí rozšíření Cursor Cat si budete moci v Chromu aktivovat roztomilý kočičí kurzor, a to dokonce hned v několika různých variantách. Vzhled kurzoru a kočiček se bude měnit v závislosti na tom, co právě děláte.

Arcade Classics

Milovníky zábavných plošinovek zase potěší rozšíření jménem Arcade Classics. Toto bezplatné rozšíření vám umožní zahrát si v prostředí Google Chrome na vašem Macu hrstku klasických populárních her, jako je Tetris, Pong, Pacman, Asteroids, Hledání min, Had, 2048 a několik dalších. Pokuste se dosáhnout co možná nejvyššího skóre a sbírejte ocenění za své hraní.

.