Zavřít reklamu

Společnost Apple svým zákazníkům nabízí tříměsíční trial na vyzkoušení Apple Music. Přístup k němu mají všichni uživatelé nějakých Apple zařízení, ať už jde o iPhony, iPady, Macy a další. Tyto tři měsíce slouží k tomu, abyste se se službou seznámili a potenciálně se rozhodli, zdali vám za placení měsíčních poplatků stojí. Jak se nyní zdá, pro některé uživatele jsou i tři měsíce málo a tak se v Applu usnesli, že těmto ‚nerozhodnutým‘ uživatelům nabídnou ještě jeden měsíc navíc.

Informace o tomto novém trialu přichází z USA, resp. západní Evropy. Tamější uživatelé hlásí, že jim přišel e-mail s nabídkou měsíčního trialu Apple Music a to i v případě, že klasický tříměsíční trial již využili. Vypadá to, že se Apple snaží uživatelům připomínat a doufá, že je tentokrát během jednoho měsíce zdarma přesvědčí. Podobné zprávy hlásí uživatelé z USA, Kanady, Velké Británie, Hong Kongu a další.

Zatím není jasné, podle jakého klíče Apple zákazníky vybírá, budeme však rádi, když se nám v diskuzi pochlubíte, přišel-li vám podobný e-mail také. Tato nová akce na další měsíc zdarma probíhá posledních šest měsíců. Službu Apple Music si v současnosti předplácí více než 40 milionů uživatelů po celém světě a tento počet se za poslední dobu zvyšuje zhruba o dva miliony za měsíc. Platíte si tuto službu také, nebo využíváte jedno z konkurenčních řešení?

Zdroj: Macrumors

.