Zavřít reklamu

Po dlouhém čekání jsme se konečně dočkali vydání populárního Crashe i pro iPhone. Dnešní den nám také přinesl zbrusu novou jablečnou reklamu, ve které cupertinská společnost propaguje odolnost svých iPhonů 12, konkrétně tedy novinku s názvem Ceramic Shield. Pravdou ale je, že telefon nikterak velké zátěži nevystavila.

Crash Bandicoot konečně dorazil na iPhone

Vloni v říjnu jsme vás prostřednictvím našeho pravidelného souhrnu informovali o příchodu legendárního Crashe na jablečné telefony. Tento veleuznávaný titul, který se proslavil především na prvních konzolích PlayStation, si v posledních letech prošel znovuoživením. Konkrétně jsme se totiž stále poměrně nedávno mohli těšit z remasterů původních třech dílů, závodního titulu Crash Tag Racing a dokonce nás vývojáři obdarovali úplnou novinkou – čtvrtým dílem, který vyšel na všech nejpopulárnějších konzolích a jeho vydání se plánuje i pro počítače s Windows.

Čekání je za námi a do App Storu už konečně dorazil titul Crash Bandicoot: On the Run, který je mimochodem vůbec první hrou z této série, jež zavítala na mobilní platformy. Celý vývoj této mobilní verze zajistilo vývojářské studio King. To si dokázalo získat svou popularitu již v minulosti za ikonické tituly jako Candy Crush Saga a podobně. Při tvorbě se ale vývojáři samozřejmě neobešli bez různých problémů. Podle umělkyně jménem Nana Li jsme se původně měli dočkat vydání třech dílů N. Sane Trilogy. Od toho se ale ve finále upustilo kvůli problémům, které není možné nikterak vyřešit. Tyto hry totiž vyžadují podstatně větší obrazovku a není možné je v přívětivé podobě dostat na jablečné telefony.

V aktuálně vydané hře Crash Bandicoot: On the Run! podle vývojáře na hráče čekají dlouhé hodiny zábavy. Sami se totiž zhostíte role ikonického Crashe a vydáte se na trasu plnou překážek, kde budete muset odběhnout co možná nejdelší vzdálenost a nasbírat tak nejvíce bodů, co je vůbec možné. Hra by neměla ani časem omrzet. Vydavatel totiž přislíbil pravielné aktualizace s novým obsahem, což titul parádním způsobem osvěží. Pokud jste si Crashe v App Storu takzvaně předobjednali, měli byste nyní získat unikátní modrý skin.

Hru si můžete zdarma stáhnout zde

Apple zveřejnil zvláštní reklamu na Ceramic Shield

Kalifornský gigant se dnes se světem podělil o novou reklamu, která propaguje odolné sklo Ceramic Shield z iPhonu 12. Právě tento prvek má zajistit až 4x větší odolnost při pádu zařízení. V samotném spotu figuruje žena, jejíž iPhone 12 PRODUCT(RED) jí vyklouzne z rukou. Ta se celou situaci po dobu několika sekund snaží zachránit, avšak bohužel neúspěšně. Telefon tedy padá na zem. Po jeho zvednutí je poté bez jakýchkoliv známek poškození. Poměrně úsměvné každopádně je, že iPhone spadl do poměrně měkké hlíny, u které by ani běžný uživatel například s rozbitým sklem či jiným poškozením nepočítal.

 

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.