Zavřít reklamu

Společnost Apple včera zveřejnila dokument, ve kterém poprvé oficiálně představuje nadcházející aktualizaci operačního systému iOS. Novinka ponese označení iOS 11.3 a přinese spoustu novinek, které jsme si poprvé rozebrali v článku níže. Součástí tohoto představení byla i informace o tom, že nový update dorazí někdy v průběhu jara. Od včerejšího večera ovšem začal uzavřený betatest pro vývojáře a na web tak unikly první informace z praxe, které některé novinky dokumentují. Server 9to5mac vydal tradiční video, na kterém novinky prezentuje. Podívat se na něj můžete níže.

První novinku, kterou po instalaci iOS 11.3 uvidíte, je nový informační panel týkající se soukromí. Apple v něm nabízí detailní přehled o tom, jak k soukromí svých uživatelů přistupuje, jaké oblasti se soukromými informacemi pracují a mnoho dalšího. Změn se dočkalo i nastavení soukromí, viz. video.

Nové jsou čtveřice Animoji a uživatelské rozhraní nákupu aplikací v App Store (obojí pro majitele iPhonu X). iOS 11.3 opět obsahuje synchronizaci iMessage přes iCloud, mírné změny v záložce aktualizace v App Store, nové funkce v Aplikaci Zdraví, iBooks se nově jmenuje Books a v neposlední řadě se zde nachází také podpora Air Play 2, díky které můžete vysílat různé věci v několika místnostech na jednou (v rámci kompatibilních zařízení jako Apple TV, či později HomePod). Informace o novinkách budou ještě přibývat s tím, jak bude Apple do jednotlivých betaverzí přidávat nové funkce.

Zdroj: 9to5mac

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.