Zavřít reklamu

Společnost Apple včera uvolnila celou řadu nových verzí pro své operační systémy. Dočkali jsme se nové verze watchOS, tvOS a hlavně iOS. iOS 11.4 přináší několik dlouho očekávaných novinek, největší radost z nové verze však budou mít majitelé reproduktoru HomePod. Ten se totiž dočkal prvního výraznějšího rozšíření svých schopností.

Pokud jste včerejší zveřejnění novinek nezaregistrovali, můžete se podívat na video výše, ve kterém redaktor serveru Macrumors shrnuje ty nejzásadnější novinky, které v iOS 11.4 dorazily do iPhonů, iPadů a HomePodů. Jedná se především o přítomnost Air Play 2, synchronizaci iMessages na iCloudu a některé novinky týkající se rozšíření funkcí HomePodu.

Na dlouhou dobu se jedná o pravděpodobně poslední zásadnější aktualizaci operačního systému iOS 11. Za pár dní tu máme WWDC, kdy Apple představí jeho nástupce (společně s ostatními operačními systémy). Do září se tak ‚jedenáctka‘ mnoha novinek nedočká, neboť se bude jak Apple, tak všichni ostatní vývojáři soustředit především na nadcházející verzi iOS 12. Její vývojářská beta se objeví krátce po WWDC, veřejná beta nového iOS 12 by se mohla objevit do konce června, nejpozději v průběhu července. Pokud vás tedy začne současná verze nudit, za pár týdnů budete moci začít experimentovat s něčím novým. Tak jako tak si rozhodně nenechte ujít představení novinek, které Apple na WWDC chystá.

Diskuze k článku

    Spis se mi zda ze se mi nic neuploadovalo. Mam v telefonu cca 1GB zprav, ale na iCloudu mi to ukazuje 24MB ?
    A taky jak je mysleno ze mi to usetri misto v telefonu? Kdyz neco smazu smaze se mi to i z iCloudu a jinak je porad vse v telefonu tak tohle moc nechapu.

    Mam iPhone 7plus a 4s. Oba prihlaseny k jednou apple id. Kdyz mi nekdo poslal imessage, prisla na oba telefony. Ted mi prisly zpravy jen na 4s a na 7plus nic. Je to na prd. Asi budu muset 4s odhlasit z imessage. Protoze na 4s mam verzi iOS 9.neco a asi to nebude fungovat. Nebo ma nekdo nejake reseni? Diky.

celý text

Čtěte více