Zavřít reklamu

Nedávno jsme tu už pár her, které z vás na rozdíl od drtivé většiny ostatních udělají zloducha, měli. Vždy se však v takových hrách musíte popasovat s cíli, které takovým záporným postavám sedí k jejich povaze. Padouši přece dělají zlé věci, takže jde o logickou věc. Nová hra Underlings od studia One Man Games však představuje odlišnou premisu. Ve hře budete hrát sice za záporáky. Do takové role však hlavního hrdinu staví herní svět neoprávněně.

Jako takový Underling, který se s se pak budete snažit v pro vás velmi nebezpečném světě přežít. Hra je ve své podstatě poměrně klasickým survivalem na způsob populárního Minecraftu. Postavíte si tedy domeček, jehož čtyři stěny vás budou chránit před nepřízní počasí a místních obyvatel, a budete se snažit vymyslet způsob, jak ve světě pohodlně žít. Ten bude určitě obsahovat hledání různých zdrojů, farmaření či rybaření. Správné využití herních zdrojů je alfou a omegou Underlings. Bez pořádných zásob si totiž jen tak lepší zbraně a vybavení nevyrobíte.

Underlings nabízí několik herních módů. Pro ty, co si chtějí jen tak zablbnout, je tu sandbox, ve kterém vám moc nebezpečí nehrozí. Na opačném konci spektra zas najdeme hardcore mód naplněny nebezpečím až po okraj. Hra vám navíc v tomto režimu dá k dispozici pouze jeden jediný život. A pokud chcete zamířit mezi tyhle dva extrémy, můžete si vybírat mezi jednoduchým a normálním módem.

 Hru Underlings můžete stahovat zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více