Zavřít reklamu

V posledních týdnech se mezi jablíčkáři řeší jen jediné – příchod nové řady iPhone 13. Ta by se měla pochlubit řadou nejrůznějších novinek, přičemž nejčastěji se hovoří o zmenšení horního výřezu či lepších fotoaparátech, přičemž modely Pro se například dočkají ProMotion displeje se 120Hz obnovovací frekvencí. V aktuálním období designéři z celého světa proto představují své vize v podobě nejrůznějších konceptů. Pozornost si dokázal získat i uživatel the Hacker 34, jehož koncept zobrazuje všechny funkce, které bychom v iPhonu 13 všichni rádi viděli.

Dřívější render iPhonu 13 Pro:

Hlavní rozdíl oproti ostatním konceptům spočívá v tom, že se tento designér drží takzvaně nohama na zemi. Přesně proto neukazuje funkce, které jsou spíše nereálné, ale v zásadě se drží doposud zveřejněných úniků a spekulací. Konkrétně tedy poukazuje na již zmiňovaný ProMotion displej s vyšší obnovovací frekvencí (současný iPhone 12 Pro nabízí „jen“ 60 Hz) a podporou always-on. Samozřejmě nechybí ani čip A15 Bionic, u kterého prakticky s jistotou můžeme říct, že jej Apple u nových jablečných telefonů použije. Zajímavostí je pak funkce PowerDrop, respektive tedy reverzní nabíjení iPhonu druhým iPhonem. Nedávno nám totiž gigant z Cupertina ukázal, že zmiňované reverzní nabíjení pro iPhone není problém. iPhone 12 si totiž poradí s napájením MagSafe Battery Packu.

Povedený koncept iPhonu 13 s vyobrazením nových funkcí:

Nová generace iPhone 13 by se měla představit již v září. Již brzy tedy uvidíme, co si pro nás Apple skutečně přichystal a zdali to vlastně stojí za to. Těšíte se na nové modely? Případně máte v plánu si jeden z nich koupit?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více