Zavřít reklamu

Dnes se opět budeme věnovat nativnímu Zdraví v prostředí iPhonu. Tentokrát se blíže podíváme na možnosti způsobu zobrazení informací o zdraví, aktivitách a kondici, a probereme si také sdílení dat o zdraví a kondici.

Údaje v aplikaci Zdraví na iPhonu si můžete nechat zobrazit v týdenních, měsíčních nebo ročních souhrnech. V sekci Souhrn klepněte na údaj, jehož přehled chcete zobrazit, a poté v horní části obrazovky vyberte, zda chcete informace v týdenních, měsíčních či ročních souhrnech. Příslušné údaje se mohou načítat buďto z aplikací ve vašem iPhonu, nebo je můžete zadávat ručně. Pro ruční zadání klepněte na kategorii, ve které chcete přidat data, a zvolte Přidat data. Pokud chcete danou kategorii přidat do oblíbených, zajeďte na její kartě až zcela dolů a klepněte na hvězdičku u položky Přidat do oblíbených. Po klepnutí na Zdroje dat a přístup zjistíte, které nástroje mají přístup k daným datům. Pokud chcete upravit nebo smazat příslušná data, klepněte na Zobrazit všechna data, vpravo nahoře klepněte na Upravit a poté zvolte požadovanou akci.

V nativním Zdraví na svém iPhonu můžete snadno ovlivnit, které aplikace budou mít přístup k vašim datům o zdraví, aktivitě a kondici, a které budou tyto údaje sdílet se Zdravím. Je zcela na vás, zda se rozhodnete příslušné údaje ponechat v dané aplikaci, nebo zda je nasdílíte do Zdraví. Pro správu sdílení údajů o vašem zdraví, aktvitě a kondici klepněte v aplikaci Zdraví na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu. V sekci Soukromí klepněte na Aplikace nebo Zařízení – záleží na tom, jaké zdroje chcete spravovat. Klepněte na aplikaci, u které chcete upravit přístup, a jednoduše aktivujte nebo naopak deaktivujte jednotlivé položky.

.