Zavřít reklamu

Také dnes se budeme v rámci našeho seriálu o nativních aplikacích Applu věnovat Zdraví na iPhonu. Tentokrát se blíže podíváme na způsoby a správu sdílení údajů o zdraví nebo třeba export vašich zdravotních údajů.

O sdílení dat o zdraví a kondici s jinými aplikacemi jsme se zmiňovali již v předešlých dílech tohoto seriálu. Ke sdílení dat nemusí docházet jen mezi Zdravím a jinými aplikacemi ve vašem iPhonu, ale také mezi Zdravím a chytrými hodinkami, fitness náramky, váhami, teploměry a dalšími zařízeními a pomůckami. Pro jistotu si zopakujeme, že sdílení mezi Zdravím a jinými aplikacemi a zařízeními můžete spravovat v aplikaci Zdraví po klepnutí na ikonku vašeho profilu vpravo nahoře a následném upřesnění v sekci Soukromí po klepnutí na položky Aplikace a Zdraví. Veškerá data, která jsou zaznamenaná v nativním Zdraví na vašem iPhonu, můžete také hned několika různými způsoby exportovat, odesílat jinam, případně vytisknout. Pro export a sdílení vašich zdravotních dat v aplikaci Zdraví klepněte na ikonku vašeho profilu vpravo nahoře. Ve spodní části obrazovky vyberte položku Exportovat všechna zdravotní data, a po dokončení přípravy zvolit způsob exportu. Příprava pro export všech zdravotních dat trvá o něco déle, veškerá data se exportují do formátu XML.

Pokud se chcete podívat, jaká další nastavení můžete v rámci Zdraví provést, klepněte na hlavní obrazovce aplikace Zdraví na ikonku vašeho profilu v pravém horním rohu. Zhruba ve středu obrazovky klepněte na položku Seznam úkolů pro zdraví a projděte jeden bod po druhém – najdete zde doporučení, jak ještě více vylepšit sledování vašeho zdraví a fitness funkcí s možností aktivace různých nastavení, připomínek a funkcí.

.