Zavřít reklamu

Je to několik týdnů nazpátek, co jsme se na druhé podzimní jablečné konferenci dočkali představení čtveřice nových iPhonů 12. Apple se rozhodl předobjednávky těchto modelů rozdělit, a to na dvě skupiny. Zatímco předobjednávky na iPhone 12 a 12 Pro odstartovaly již 16. října, tak budoucí majitelé iPhone 12 mini či iPhone 12 Pro Max si museli počkat na dnešek, tedy 6, listopadu, kdy předobjednávky těchto modelů konečně startují.

Apple už dopoledne vypnul svůj Online Store, aby jej mohl na předobjednávky nejmenšího a největšího iPhonu 12 přichystat. Jestliže se tedy chystáte iPhone 12 mini nebo iPhone 12 Pro Max zakoupit, tak bychom vás rádi informovali o tom, že právě nyní, tedy 6. listopadu ve 14:00, předobjednávky druhé poloviny nových „dvanáctek“ odstartovaly. Oba dva zmíněné iPhony nabízí v současnosti nejvýkonnější mobilní procesor Apple A14 Bionic, Face ID, přepracovanou fotosoustavu a OLED displej s označením Super Retina XDR. Nejmenší iPhone 12 mini disponuje displejem o velikosti 5.4″, největší iPhone 12 Pro Max pak nabízí displej o velikosti 6.7″ a jedná se o největší jablečný telefon v historii Applu. První kusy iPhone 12 mini a 12 Pro Max se objeví v rukou prvních nových majitelů už za týden, tedy 13. listopadu.

Od té doby, co Apple na druhém letošním podzimním Apple Eventu představil své nové telefony, už uběhla nějaká doba. Několik dnů po konferenci jsme vás zásobovali všemožnými srovnáními nových modelů a dalšími články, které vám mohly s výběrem toho správného iPhonu 12 pomoci. Po boku nejnovějších iPhonů 12 pak v nabídce kalifornského giganta najdete ještě iPhone 11, XR a SE (2020), takže popřípadě berte v potaz i tyto starší modely. Rozhodně vás neurazí ani jeden z těchto modelů, byť je například iPhone XR starý již více než dva roky. S předobjednávkou ale rozhodně neotálejte – Apple má s dodávkami nových iPhonů vcelku velké problémy a kusy jsou rozhodně omezené. Čím dřív tedy předobjednávku vytvoříte, tím dřív by vám měl nový jablečný telefon přijít.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více