Zavřít reklamu

Včera jsme se s vámi na našem magazínu podělili o návod, ve kterém si můžete v rámci Spotify Wrapped zobrazit, jaký byl váš hudební rok 2020. Konkrétně můžete dozvědět více o tom, jaké skladby a alba jste za rok nejvíce poslouchali, popřípadě kteří umělci byli vaší nejoblíbenější. Velmi podobně to má vyřešena i konkurenční služba Apple Music, která nabízí funkci Replay. Tato funkce je velmi podobná Wrapped od Spotify, každopádně bohužel nezobrazí tolik podrobných informací. I přesto je ale rozhodně zajímavé se za vaším rokem v Apple Music pootočit a podívat se na detaily. V tomto článku zjistíte, jak na to.

Rok 2020 na Apple Music: Ohlédněte se za vaším hudebním rokem

Jak už bylo zmíněno výše, tak Apple Music oproti Spotify zobrazuje jen několik důležitých informací. I přesto jsou ale tyto informace vcelku zajímavé. Jestliže tedy patříte mezi uživatele Apple Music a chcete se za svým hudebním rokem ohlédnout, tak postupujte následovně:

  • Prvně je nutné, abyste se v Safari na iPhonu, iPadu či Macu přesunuli na stránky replay.music.apple.com.
  • Poté, co se na zmíněné stránky přesunete, tak se přihlaste k vašemu účtu Apple Music.
  • Po přihlášení stačí chvíli počkat, až celý proces přihlášení proběhne.
  • Ihned poté se začnou shromažďovat data a po načtení si je můžete ihned prohlédnout.

Jakmile dojde k připravení všech dostupných dat, tak už jen stačí, abyste na stránce popojeli o kus níže. Hned na začátku si můžete do oblíbených přidat playlist Replay 2020 s vašimi nejoblíbenějšími skladbami za letošní rok. Postupně se můžete podívat také na to, jaké konkrétní skladby jste poslouchali nejvíce, dále se zobrazí také počet umělců, od kterých jste si letos přehráli hudbu. I umělci jsou zde samozřejmě seřazeni podle toho, jak moc jsou u vás oblíbení. Úplně dole pak naleznete Replay playlisty z minulých let, takže můžete zavzpomínat na to, co jste poslouchali před několika lety. Konkrétně se zde mohou zobrazit playlisty až z roku 2015, pokud jste v té době Apple Music již využívali.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více