Zavřít reklamu

Dávno jsou pryč ty doby, kdy jsme se s přáteli navzájem předháněli v tom, kdo má v paměti telefonu nahráno více skladeb. V současné době už většina z nás k poslouchání hudby využívá streamovací služby, především pak Spotify a Apple Music. Obě dvě tyto služby již po dobu několika let tradičně na konci roku přichází se sumarizací současného roku. Díky tomu se můžete přehledně ohlédnout za vaším hudebním rokem a zobrazit si, kterou skladbu či interpreta jste nejvíce poslouchali, popřípadě také jak dlouho jsem za celý rok poslechu věnovali. Pojďme se společně v tomto článku podívat, jak se můžete za vaším hudebním rokem na Spotify ohlédnout.

Rok 2020 na Spotify v kostce: Ohlédněte se za vaším hudebním rokem

Chcete-li se podívat na to, jaký byl váš rok 2020 na Spotify v kostce, tak se nejedná o nic složitého. Stačí, abyste postupovali následovně:

  • Prvně je nutné, abyste na vašem iPhonu či iPadu otevřeli aplikaci Spotify.
  • Jakmile tak učiníte, tak si zkontrolujte, že jste přihlášení k vašemu účtu.
  • Nyní se ve spodním menu přesuňte do záložky s názvem Domů.
  • Na této obrazovce už poté stačí, abyste klepnuli na možnost Podívej se, co u tebe frčelo v roce 2020.
  • Ihned poté se vám zobrazí rozhraní příběhu, ve kterém se na shrnutí vašeho hudebního roku můžete podívat.

Na prvních pár obrazovkách si můžete nechat zobrazit více informací o žánrech, které jste během roku poslouchali, a také o době, kterou jste v rámci Spotify strávili. Poté se můžete podívat na vaši nejposlouchanější skladbu, mimo jiné se vám pak u ní zobrazí také počet přehrání. Stejně jako každý rok si pak můžete do oblíbených přidat speciální playlist, ve kterém najdete nejposlouchanější skladby. V další části se můžete podívat na detaily o umělcích, které jste za rok poslouchali, na poslední obrazovce pak váš přehled můžete sdílet. Naprosto stejně si můžete rok 2020 na Spotify v kostce zobrazit i na Macu. Pokud se vám možnost pro zobrazení souhrnu roku v aplikaci nezobrazí, tak ji zkuste aktualizovat v App Storu.

.