Zavřít reklamu

Pokud jste ve videohrách alergičtí na byť sebemenší prvky náhody, velmi pravděpodobně se vám po přečtení popisu novinky Dungeon Reels Tactics zježí chlupy po celém těle. Hra od vývojářů ze studia Grandma’s Basement Games totiž jako soubojový systém používá točící se válce herních automatů. V jednoduchém, a na první pohled na čisté náhodě založeném, systému se ale skrývají komplexnější myšlenky.

Dungeon Reels Tactics je v jádru skupinovým RPG roguelikem, v němž si v každém průchodu hrou sestavujete unikátní partičku hrdinů. Každý z nich má unikátní schopnosti a ty reprezentuje právě na zmíněných herních automatech. Na taktickém herním poli se v soubojích s vašimi hrdiny opatrně pohybujete a využíváte akce tak, jak vám je na specifické kolo přiřknula náhoda. V tomto ohledu se tak Dungeon Reels Tactics neliší od podobných her, jež namísto nechvalně proslulých hazardních strojů používají například balíčky kartiček.

Každý z vašich hrdinů navíc disponuje speciální schopností, která se aktivuje v případě, že máte velké štěstí. Takový jackpot se vám podaří strefit, když se kolečka zastaví na třech stejných symbolech. Pomocí kombinace štěstí a vlastního důvtipu pak máte ve hře za úkol porazit tři řádné bosse, abyste nakonec vyzvali na souboj samotné prastaré zlo.

  • Vývojář: Grandma’s Basement Games
  • Čeština: ne
  • Cena: 11,24 euro
  • Platforma: macOS, Windows, Linux
  • Minimální požadavky na macOS: 64-bitový operační systém macOS 10.12 nebo novější, procesor Intel Core i3 nebo lepší, 4 GB operační paměti, grafická karta GeForce GTX 400 nebo Radeon HD 5000, 250 MB volného místa na disku

 Hru Dungeon Reels Tactics můžete zakoupit zde

Témata: , , , , ,
Patrik Pajer

Absolvent filmu a audiovizuální kultury. Věnuje víc času psaní o hrách než jejich hraní. Budoucí krypto baron.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.