Zavřít reklamu

Letošní podzimní Apple Keynote se pomalu ale jistě blíží. Spolu s blížícím se datem se množí nejrůznější zprávy, týkající se produktů, které by na této konferenci měly být představeny. Kromě nových Apple Watch Pro se spekuluje také o možném představení nové generace Apple TV, a právě těchto dvou produktů se bude týkat náš dnešní souhrn spekulací.

Apple Watch Pro z titanu

Již nějakou dobu považuje spousta lidí prakticky za samozřejmost to, že společnost Apple letos na podzim spolu s dalším novým hardwarem představí také nové Apple Watch Pro. Mělo by se jednat o speciální edici chytrých hodinek od Applu, která by se kromě jiného mohla pochlubit například vyšší odolností nebo delší výdrží baterie. Nyní se objevily zprávy o tom, že by měl tento model disponovat také titanovým tělem. Mezi zastánce této teorie patří mimo jiné také respektovaný analytik společnosti Bloomberg Mark Gurman, který uvedl, že to bude právě titan, co novým Apple Watch zajistí výrazně vyšší odolnost. Titanové Apple Watch jsou součástí portfolia společnosti Apple od vydání Apple Watch Series 5 – jedná se o variantu Apple Watch Edition. V souvislosti s možným vydáním nové produktové řady Apple Watch Pro se začalo mluvit také o možném ukončení série Apple Watch Edition.

Chystá Apple novou Apple TV?

O tom, že by společnost Apple mohla v dohledné době představit zcela novou generaci své Apple TV, se mluví již delší dobu. Tyto spekulace v průběhu uplynulého týdne ještě více přiživil dokonce samotný Apple. Server TheApplePost přinesl zprávu o tom, že firma začala svým zákazníkům ve Spojených státech nabízet k nákupu Apple TV 4K a Apple TV HD dárkové karty v hodnotě 50 dolarů. Právě tyto karty se podle všeho mají stát lákadlem, které by mělo pomoci s rychlejším vyprodáním stávajících modelů Apple TV. Apple navíc s prodejem současných skladových zásob zjevně spěchá, protože zmíněnou akci s dárkovými kartičkami pořádá pouze do 15. srpna.

Budoucí Apple TV by měla být podle dostupných informací osazená procesorem Apple A14, operační systém tvOS 16 by měl zase nabídnout vylepšené a rozšířené herní možnosti.

 

.