Zavřít reklamu

Sociální síť Twitter je pro celou řadu uživatelů neustále aktuálním a prakticky nevyčerpatelným zdrojem důležitých zpráv ze všech možných oblastí, stejně jako místem, kde se dá diskutovat či pobavit. Pokud jste i vy na Twitteru jako doma, ale z jakýchkoliv důvodů vám nevyhovuje jeho oficiální aplikace nebo verze pro mobilní internetové prohlížeče, můžete si vybrat některý z klientů třetích stran, které představujeme v dnešním článku.

Chirp for Twitter

První aplikace z našeho dnešního výběru je určená především majitelům chytrých hodinek od Applu. Aplikace Chirp nabízí možnost využívat na Apple Watch kompaktní, ale skvěle použitelnou a přehlednou verzi Twitteru. Díky této aplikaci můžete na svých Apple Watch pohodlně procházet svůj kanál novinek, prohlížet si mediální obsah, pročítat soukromé zprávy a mnoho dalšího.

Aplikaci Chirp for Twitter stáhnete bezplatně zde.

UberSocial

UberSocial je užitečná a přizpůsobitelná aplikace, která vám umožní plně si užívat všech výhod Twitteru. Nabízí možnost rychlé a jednoduché tvorby nových příspěvků, prohlížení obrázků přímo v kanálu novinek, řadu funkcí pro co nejlepší přispívání nebo třeba možnost přizpůsobení okruhu specifických sledujících. UberSocial nabízí také nástroje pro všechny, kteří chtějí za pomoci trendujících hashtagů dostat své příspěvky k co možná nejširšímu publiku.

Aplikaci UberSocial stáhnete bezplatně zde.

Nighthawk for Twitter

Nighthawk sice patří mezi placené twitterové klienty, za pouhých pár desítek korun v podobě jednorázové platby ale získáte celou řadu prémiových funkcí, které vám umožní využívat Twitter opravdu naplno se vším všudy. Jednou z největších výhod aplikace Nighthwak for Twitter jsou chytré filtry, které vám zaručí, že se vám budou zobrazovat pouze takové příspěvky, které vás skutečně zajímají. Nighthawk nabízí také možnost vytvoření okruhu blízkých přátel, přizpůsobení ikonky na ploše, užitečné widgety, funkci účinného skrytí nežádoucích témat a samozřejmě naprostou absenci reklam.

Aplikaci Nighthawk for Twitter stáhnete za 79 korun zde.

Echofon

Echofon je výkonný a funkcemi nabitý Twitter klient pro váš iPhone i iPad. Najdete zde možnost přehledného zobrazení vláken příspěvků, automatického zobrazování mediálního obsahu s možností stahování a sdílení, integraci s Mapami pro zobrazení příspěvků, zveřejněných ve vašem okolí, nebo třeba možnost vybrat si z šesti různých motivů. Echofon je bezplatná aplikace, jejíž funkce opravdu stojí za to, musíte ale počítat s poměrně velkým množstvím reklam. Placená verze bez reklam vás jednorázově vyjde na 129 korun.

Aplikaci Echofon stáhnete bezplatně zde.

Tweetbot

V našem výběru samozřejmě nemůže chybět aplikace Tweetbot, která se mezi uživateli Twitteru dlouhodobě těší velké popularitě. Tweetbot nabízí kromě klasické tvorby a správy příspěvků spoustu dalších funkcí, jako je třeba chronologické řazení příspěvků v kanále novinek, widgety na plochu, chytré a přizpůsobitelné filtry, možnost přidávání soukromých poznámek k jednotlivým účtům, výkonné nástroje pro maximální přizpůsobení a spoustu dalšího.

Aplikaci Tweetbot stáhnete bezplatně zde.

.