Zavřít reklamu

Už nějakou dobu se mluví o příchodu nových jablečných produktů, mezi kterými by se měla nacházet i sluchátka AirPods třetí generace. Na internetu se už navíc objevilo několik různých úniků a renderů. Aktuálně je tedy každému zhruba jasné, jak by produkt mohl vypadat. S nejčerstvějšími informacemi nyní přišel portál Gizmochina, který čerpá informace přímo od nejmenovaného jablečného dodavatele, jenž výrobu těchto sluchátek zaštiťuje.

Jak budou AirPods 3 vypadat

Internetem už dlouho kolují zprávy o tom, že se Apple chystá design vstupních AirPods více přiblížit modelu Pro. Na níže přiložených snímcích v galerii si můžete ihned povšimnout širšího nabíjecího pouzdra. To je ale i přesto menší než v případě AirPods Pro, a to především díky tomu, že se jedná o pecková sluchátka, která nepotřebují tolik prostoru (například pro silikonové špunty). Design jako takový se ale velkých změn nedočkal. Nadále si můžete povšimnout kratší a trošku jinak zahnutých nožiček, na kterých jde zároveň vidět změna v případě nabíjecích pinů. Dalo by se tedy říct, že se stále jedná o staré dobré EarPods/AirPods. Pokud jste tedy s těmito sluchátky neměli žádné problémy, tak se nemusíte obávat toho, že by vám tento nástupce neseděl v uších.

Kdy se produktu dočkáme a co od něj očekávat

Prostřednictvím naší pravidelné rubriky o novinkách ze světa Applu jsme vás už v tomto týdnu informovali o blížící se Keynote, během které by nám měla cupertinská společnost odhalit hned několik hardwarových novinek. Mezi ně se řadí hlavně lokalizační přívěšek AirTags, nový iPad Pro, Apple TV a právě nová generace AirPods. To mimo jiné nyní potvrdil i portál Gizmochina. Nová sluchátka by poté mohla přinést delší výdrž baterie, kvalitnější zvuk, vylepšené mikrofony a rychlejší Siri.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.