Zavřít reklamu

BlackHole

BlackHole je moderní virtuální zvukový ovladač systému macOS, který umožňuje aplikacím předávat zvuk jiným aplikacím s nulovou latencí. Nabízí bohaté možnosti úprav a přizpůsobení, je kompatibilní jak se staršími Macy, tak i s Macy s procesory Apple Silicon.

BlackHole

Aplikaci BlackHole stáhnete zde.

Aural Player

Hledáte stylový, jedinečný a zároveń spolehlivý audio přehrávač pro váš Mac? Zkuste sáhnout po Aural Player. Aural Player je audio přehrávač pro macOS. Je inspirován klasickým přehrávačem Winamp pro Windows a je navržen tak, aby se snadno používal a přizpůsoboval, s podporou široké škály populárních zvukových formátů a výkonnými možnostmi ladění zvuku.

Aplikaci Aural Player stáhnete zde.

DupeGuru

Ukládáte na disk vašeho Macu velké množství souborů všech možných typů a často vás trápí zahlcení duplicitami? Pomůže vám aplikace s názvem DupeGuru. dupeGuru je velice užitečný multiplatformní nástroj pro vyhledávání duplicitních souborů v počítači. Může skenovat pomocí názvů souborů a jejich obsahu.

Aplikaci DupeGuru stáhnete zde.

Correo

Používáte Gmail? Aplikace s názvem Correo vám dokáže v tomto směru skvěle usnadni a zefektivnit práci. Poté, co ji nainstalujete na váš Mac, se aplikace Correo usadí v podobě drobné ikonky na liště v horní části obrazovky vašeho počítače. Odsud můžete následně rychle a snadno kontrolovat novou poštu, ale také třeba zahájit psaní nové zprávy.

Aplikaci Correo stáhnete zde.

.