Zavřít reklamu

LocalCast for Chromecast, Phantom P.I. a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

LocalCast for Chromecast

S pomocí aplikace LocalCast for Chromecast můžete velice jednoduše vysílat multimediální obsah z vašeho iPhonu či iPadu do vaší Apple TV. Tento nástroj vám ale také zpřístupní například protokol DLNA, který slouží právě pro vysílání obsahu, a dokáže komunikovat s Chromecastem.

Phantom P.I.

Jestliže se považujete za fanoušky zábavných adventur a hledáte nějaký vhodný titul, tak byste rozhodně neměli přehlédnout Phantom P.I. V této hře na vás totiž čeká řada různých záhad, kdy budeme muset nastoupit vy a nastolit světu rovnováhu. Budete muset hledat různé duchy, řešit záhady spojené s nimi a podobně.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop cílí primárně na menší děti. Tento edukativní titul z vás udělá vrchního inženýra v oblasti robotiky a vaším úkolem bude, abyste jednotlivé roboty navrhli, postavili a následně otestovali. Ze všech svých kousků si následně můžete vytvořit perfektní sbírku.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.