Zavřít reklamu

Crypt of the NecroDancer, Rush Rally 2 a Dark Wave. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypt of the NecroDancer

Považujete se za milovníka tradičních rogue like her, které vás na první pohled dokáží uchvátit svou ikonickou retro grafikou? Pokud ano, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Crypt of the NecroDancer. V rámci této hry se budete muset velice pozorně zaposlouchat do samotné hudby, kdy se budete muset hýbat do rytmu a doplňovat tak samotný beat.

Rush Rally 2

Fanouškům aut, rychlé jízdy, motosportu a závodních her by poté rozhodně neměla uniknout dnešní sleva na populární hru Rush Rally 2, ve které se zhostíte role řidiče rallye speciálu a váš úkol bude jasný – na nejrůznějších trasách zajet ten nejlepší čas a zvítězit.

Dark Wave

Zakoupením aplikace Dark Wave získáte zajímavou hru, která vám dokáže poskytnout až hodiny dlouhé zábavy. Čeká na vás totiž pět odlišných kapitol a rovnou padesát postupně se ztěžujících úrovní. Budete totiž ovládat maličkou kuličkou, se kterou budete muset postupovat po dráze a případně i čelit různým nepřátelům.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více