Zavřít reklamu

Crypt of the NecroDancer, Apple Knight Pro a Rush Rally 2. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Crypt of the NecroDancer

Jestliže se považujete za fanouška tradičních rogue like her, které vás na první pohled nadchnou ikonickou retro grafikou, tak byste určitě neměli přehlédnout titul Crypt of the NecroDancer. V rámci této hry se budete muset velice pozorně zaposlouchat do samotné hudby, kdy se budete muset hýbat do rytmu a doplňovat tak samotný beat.

Apple Knight Pro

Do akce dnes znovu zamířila oblíbená hra Apple Knight Pro. V této zábavné adventuře se vydáte prozkoumávat nejrůznější, poměrně rozsáhlé úrovně, kde na vás čeká nejen řada úkolů, tajemství a pokladů, ale také spousta nebezpečí. Utkáte se totiž tváří v tvář s náročnými bossy, budete čelit hordám zlých černokněžníků, rytířů a dalších příšer. V boji si můžete pomoct prostřednictvím nastražených pastí.

Rush Rally 2

Máte rádi závodní hry a rádi byste si nějakou z nich zahráli i na vaší jablečné televizi? V takovém případě by vás mohla zaujmout dnešní sleva na aplikaci Rush Rally 2, ve které se zhostíte role řidiče rallye speciálu a vydáte se na trať. Vaším úkolem následně bude, abyste danou trasu zajeli v co možná nejkratším čase.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více