Zavřít reklamu

Trance X, Simple T for Twitter a Today In History. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Trance X

Pamatujete si ještě na starou ikonickou hru, ve které jste museli stavět co možná nejvyšší věž, kdy jste padající bloky museli umístit co nejpřesněji? Přesně tohle si můžete užít i na vašich jablečných hodinkách s pomocí hry Trance X, která funguje prakticky stejně, ale nabízí trošku odlišný design.

Simple T for Twitter

Aplikace Simple T for Twitter potěší především milovníky sociální sítě Twitter. Jedná se totiž o vcelku praktického klienta, který vám bez jediného problému umožní sledovat feed a jednotlivé příspěvky přímo na vašem zápěstí. Aplikace bez problému zvládne zobrazit 64 příspěvků včetně snímků na hlavní stránce. K tomu nabízí i poměrně plynulé a pohodlné posouvání.

Today In History

Jestliže se zajímáte o historii a rádi byste své znalosti patřičně prohloubili, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Today In History. Jak již samotný název napovídá, tento nástroj vám každý den ukáže různé události, který se přesně v daný den odehrály v minulosti.

Témata: , , , ,
.