Zavřít reklamu

Pokud si chcete zobrazit data, týkající se zdravotních a fitness funkcí a vaší aktivity, můžete v závislosti na typu dat využít na vašem iPhonu buďto nativní Zdraví, nebo aplikaci Kondice. Tyto nativní nástroje ale z různých důvodů nemusí nutně vyhovovat všem uživatelům. Proto vám v dnešním článku představíme pět vhodných alternativ.

Fitness View

Jak název napovídá, aplikaci s názvem Fitness View ocení zejména majitelé Apple Watch, kteří své chytré hodinky využívají při cvičení. Aplikace Fitness View nabízí integraci s Aktivitou na vašich Apple Watch i s nativním Zdravím na vašem iPhonu, a nabízí vám pokročilé možnosti sledování a zobrazení všech příslušných dat. Samozřejmostí jsou také různé přehledné tabulky a statistiky, u iPhonů s iOS 14 a novějším pak Fitness View nabízí možnost přidání widgetů na plochu.

Aplikaci Fitness View stáhnete bezplatně zde.

HealthView

Připadá vám zobrazení dat v nativním Zdraví na vašem iPhonu nepřehledné? Můžete vyzkoušet aplikaci s názvem HealthView. HealthView nabízí integraci se zmíněnou aplikací Zdraví, a poskytne vám opravdu detailní přehled o všech zdravotních údajích, které jsou pro vás důležité. Aplikace HealthView nabízí kromě jiného také wdigety pro zobrazení Dnes a přizpůsobitelné komplikace pro ciferníky Apple Watch.

Aplikaci HealthView stáhnete bezplatně zde.

Dashboard for Apple Health

Dashboard for Apple Health je další z aplikací, s jejichž pomocí si můžete přehledně zobrazit důležitá data z nativního Zdraví na vašem iPhonu. Dashboard for Apple Watch nabízí možnost využití více způsobů zobrazení dat, možnost zobrazení denních, týdenních, měsíčních nebo personalizovaných přehledů. Vzhled aplikace si můžete ve velké míře přizpůsobit, Dashboard také umí oddělit data, pocházející z vašeho iPhonu, od dat z Apple Watch a jiné nositelné elektroniky.

Aplikaci Dashboard for Apple Health stáhnete zde.

All the Rings

Aplikace s názvem All the RIngs vám ve spolupráci se Zdravím na vašem iPhonu poskytne obrovskou spoustu detailních informací o vašem zdraví a pohybové aktivitě. Můžete si zde plně přizpůsobit druh a způsob zobrazených informací, sledovat přesně ta data, která vás zajímají, a účinně porovnat vaše výsledky a postupný pokrok s výsledky za minulá období. Aplikace All the Rings vás také za pomoci personalizovaných notifikací dokáže povzbuzovat k lepším výsledkům.

Aplikaci All the Rings stáhnete bezplatně zde.

Gyroscope

Aplikace Gyroscope slouží nejen k podrobnému a přehlednému zobrazení informací, týkajících se vašeho zdraví a především fitness aktivity, ale dokáže také fungovat jako váš osobní efektivní kouč, který vás bude motivovat a povzbuzovat k ještě lepším výsledkům. S aplikací Gyroscope získáte funkce, jako je zobrazení a hodnocení vaší aktivity a výsledků, součástí prémiové verze (od 199 korun) jsou i funkce kouče a další benefity.

Aplikaci Gyroscope stáhnete bezplatně zde.

.