Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

Video GIF Creator – GIF Maker

Aplikace Video GIF Creator – GIF Maker vám dokáže perfektně posloužit pro tvorbu různých animovaných obrázků ve formátu GIF. Jednoduše vám stačí zvolit buďto jednotlivé obrázky či video, nastavit jednotlivé atributy a o zbytek se postará aplikace zcela za vás.

  • Původní cena: 129 Kč (25 Kč)

Desktop Lens

Zakoupením aplikace Desktop Lens si přijdete na praktický nástroj, který vám dokáže posloužit jakožto lupa. S její pomocí můžete přiblížit prakticky cokoliv, co máte na obrazovce. Celé to navíc funguje nesmírně jednoduše a prakticky lusknutím prstu si cokoliv přiblížíte. Jak to celé vypadá naleznete v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Mouse Hider

Aplikaci Mouse Hider ocení na Macu zejména ti, kteří často potřebují rychle a snadno skrýt kurzor myši. Prostřednictvím tohoto nástroje totiž můžete naopak váš kurzor kompletně skrýt. Toho můžete dosáhnout třemi způsoby. Buďto po uplynutí určitého času, naražením kurzoru do jednoho z okrajů obrazovky, anebo klávesovou zkratkou.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)

Warrior Chess

Už vás nudí standardní šachy? Vyzkoušejte Warrior Chess – zábavnou, originální a návykovou hru, kde si můžete šachy zahrát ve 3D v tematicky laděném prostředí. Je libo Halloween, steampunk, nebo raději aztéckou civilizaci? Warrior Chess nabízí nejen toto, ale ještě mnohem více.

  • Původní cena: 129 Kč (Zdarma)

Desperados III

Dnes si můžete v akci zakoupit podařenou stealth strategii Desperados III. Hra s názvem Desperados III vás přenese do dob a světa Divokého Západu se vším, co k tomu patří. Těšte se na divoké přestřelky, náročné taktizování a důmyslné vymýšlení strategií, jak v nelítostném prostředí co možná nejdéle přežít.

  • Původní cena: 49,99 € (19,99 €)
.