iWant

Apple Watch se dočkaly nových řemínků a stojí méně

iWant

Jedním z bodů dnešní keynote byly hodinky Apple Watch. Ty se dočkaly nových řemínků a překvapivě byly také zlevněny. Menší 38mm hodinky nyní začínají na 9 490 korunách, přičemž větší sportovní model hodinek se 42mm pouzdrem koupíte již za 10 990 korun. Dříve přitom nejlevnější Apple Watch stály 10 990, respektive 12 490 korun.

Co se týče nových pásků, do nabídky přibyla vesmírně šedá varianta tzv. milánského tahu. Úplnou novinkou jsou řemínky z tkaného nylonu, které jsou dostupné hned v sedmi atraktivních barevných variantách.

apple-watch-2016_2

Do nabídky pak přibyly také nové kožené řemínky s klasickou přezkou, nové barevné varianty řemínku z benátské usně či barevné řemínky z granadské usně s moderní přezkou. Je tedy opravdu z čeho vybírat, celkem z 55 náramků.

Podle Applu pravidelně mění pásek u svých hodinek hned třetina uživatelů. Je tedy logické, že jim chce nabídnout výběr z co nejvíce možných řemínků. Nové řemínky byly označeny jako „jarní kolekce“, takže se dá očekávat, že bude Apple s novými variantami designového ozvláštnění hodinek přicházet pravidelně.

apple-watch-bands-2016