Zavřít reklamu

Před několika minutami jsme vás informovali o tom, že Apple vydal zbrusu novou verzi operačních systémů pro své jablečné telefony a tablety, konkrétně tedy iOS a iPadOS 14.5.1. Nutno každopádně podotknout, že dnes pouze u těchto systémů nezůstal – mimo jiné totiž došlo také k vydání macOS Big Sur 11.3.1 a watchOS 7.4.1. Všechny tyto operační systémy přichází s řadou vylepšení, kromě toho pak také dochází k opravám různých bugů a chyb.

Novinky v macOS 11.3.1 Big Sur

macOS Big Sur 11.3.1 přináší důležité aktualizace zabezpečení a je doporučen všem uživatelům. Informace o prvcích zabezpečení obsažených v aktualizacích softwaru Apple najdete na následující webové stránce: https://support.apple.com/kb/HT201222

Nová verze macOS 11.3.1 Big Sur uživatelům poskytuje aktualizace na poli zabezpečení. Aktualizaci se tedy nedoporučuje odkládat a měli byste si ji co možná nejdříve nainstalovat. V takovém případě na Macu stačí otevřít Předvolby systému a klepnout na Aktualizace softwaru.

Novinky ve watchOS 7.4.1

Tato aktualizace obsahuje důležité nové prvky zabezpečení a je doporučena všem uživatelům. Informace o zabezpečení obsaženém v softwaru Apple najdete na: https://support.apple.com/kb/HT201222

Nová verze watchOS s sebou přináší aktualizaci důležitých bezpečnostních prvků a její instalaci byste tedy taktéž neměli odkládat. Aktualizaci můžete provést skrze aplikaci Watch na vašem iPhonu, kde stačí přejít do kategorie Obecné a zvolit možnost Aktualizace softwaru.

.