Zavřít reklamu

O enormním zájmu, kterému se těší nejnovější přírůstek do rodiny bezdrátových sluchátek od Applu, jsme vás vás informovali již loni na podzim. Společnost Apple přizpůsobila nečekaně vysoké poptávce i objem výroby. Dodací lhůty sluchátek AirPods Pro jsou ale v případě objednání z oficiálního eshopu Applu i nadále poměrně dlouhé. Pokud si sluchátka objednáte dnes, nedostanete je dříve než počátkem března.

AirPods Pro nemají skladem ani čeští reselleři – eshop iWant uvádí, že sluchátka jsou momentálně na cestě do centrálního skladu. Společnost Apple se s nebývale vysokou poptávkou po AirPodech Pro potýká prakticky od chvíle, kdy svá bezdrátová sluchátka uvedla na trh.

K představení AirPods Pro došlo v závěru října loňského roku. Bezdrátová sluchátka od Applu přišla kromě nového designu také s řadou nových funkcí a vlastností, jako je třeba aktivní potlačení hluku, voděodolnost nebo třeba vylepšený zvuk. Na rozdíl od AirPods první a druhé generace jsou AirPods Pro vybavené silikonovými „špunty“ pro lepší usazení v uchu a efektivnější izolaci od okolního hluku. Poptávka po sluchátkách ale rychle vzrostla natolik, že se jich řada uživatelů do Vánoc nedočkala. Applu se podle všeho nepodařilo ani teď sladit výrobu s poptávkou, a svých AirPods Pro se tedy v dohledné době nedočkají ani ti, kteří se je rozhodli objednat tento měsíc. Alza nicméně slibuje dodání těchto sluchátek do poloviny února. Další možností pro zájemce je pak obvolávání nebo obcházení kamenných prodejen.

Naši netradiční recenzi sluchátek AirPods Pro z pozice nevidomého si můžete přečíst zde.

airpods pro

Zdroj: Cult of Mac

.