Zavřít reklamu

Čas od času vám na stránkách Jablíčkáře představíme buďto aplikaci, kterou Apple nabízí na hlavní stránce svého App Storu, nebo aplikaci, která nás zkrátka z jakéhokoli důvodu zaujala. Dnes jsme vyzkoušeli aplikaci NapBot, která slouží ke sledování spánku na iPhonu a na Apple Watch.

Nejrůznějších nástrojů, které slouží ke sledování a analýze spánku, je plný App Store. Jedním z těchto nástrojů je aplikace s názvem NapBot, která slouží k automatickému sledování spánku. S pomocí technologie strojového učení nabízí aplikace NapBot také funkci detekce jednotlivých spánkových fází a jejich následné analýzy. Pokud při používání aplikace NapBot povolíte přístup k mikrofonu, umí aplikace nahrávat okolní zvuky, a vy tak můžete snadno zjistit, do jaké míry ovlivňují váš spánek. Nemusí se přitom nutně jednat jen o vaše vlastní chrápání, ale i o jiné zvuky z vašeho okolí, kterých si při spánku nejste z pochopitelných důvodů vědomi. NapBot nabízí také verzi pro Apple Watch, díky čemuž můžete kromě fází spánku sledovat také váš srdeční tep v průběhu noci. Jednotlivé údaje můžete v aplikaci ručně upravit.

Aplikace NapBot nabízí jak omezenou bezplatnou, tak i prémiovou verzi. V rámci prémiové verze získáte funkce, jako je historie spánku, trendy spánku a další. NapBot v prémiové verzi vás vyjde na 29 korun měsíčně. NapBot patří mezi aplikace, jejichž bezplatná verze není nijak výrazně omezená, a cena za placenou verzi je velice příjemná. Rozhraní aplikace je jednoduché, přehledné, bez jakýchkoliv zbytečných prvků navíc.

Aplikaci NapBot stáhnete bezplatně zde.

Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.