Zavřít reklamu

I přesto, že jsme již před pár desítkami minut vydali návod pro instalaci iOS 14, tak některým uživatelům nemusí být nutně jasné, jakým způsobem lze nainstalovat iPadOS 14. Jedná se sice o velmi podobný postup, ale i přesto jsme se rozhodli, že našim čtenářům návod pro instalaci iPadOS 14, jehož představení jsme se dočkali v rámci dnešní konference WWDC 2020, zprostředkujeme. Pokud tedy chcete váš iPad aktualizovat na nejnovější iPadOS 14, tak postupujte podle návodu, který najdete níže.

Jak nainstalovat iPadOS 14

Pokud chcete na váš iPad nainstalovat nejnovější verzi iPadOS, tedy iPadOS 14, jehož představení jsme se dočkali v rámci letošní první jablečné konference WWDC 2020, tak postupujte pomocí tohoto návodu:

  • Na vašem iPadu přejděte v Safari na tuto stránku, a poté přejděte do sekce s instalací iOS a iPadOS 14.
  • Jakmile tuto sekci najdete, tak klepněte na tlačítko Download.
  • Po kliknutí na tlačítko se zobrazí notifikace, ve které klepněte na Povolit, a poté klepněte na tlačítko Zavřít. Tímto se konfigurační profil stáhl do vašeho iPadu.
  • Nyní přejděte do Nastavení -> Obecné -> Profily, kde rozklikněte stažený profil.
  • Po rozkliknutí klepněte vpravo nahoře na Instalovat. Nyní zadejte váš kódový zámekpotvrďte smluvní podmínky.
  • Nyní je nutné, abyste váš iPad restartovali – můžete tak učinit pomocí notifikace, které se zobrazí.
  • Po restartu přejděte do Nastavení -> Obecné -> Aktualizace softwaru, kde iPadOS 14 stáhněte, a poté proveďte klasickou instalaci.

Za posledních pár desítek minut jsme vám přinesli návody pro instalaci iOS 14, macOS 11 Big Sur a nyní také návod pro instalaci iPadOS 14. To znamená, že nám zbývá prakticky už jen watchOS 7. Návod na instalaci tohoto systému vám přineseme již během následujících minut, a proto rozhodně ještě chvilku vydržte a neopouštějte nás.

.