Zavřít reklamu

Apple dnes začal ve svém online obchodě prodávat nový monitor spánku od značky Beddit, kterou společnost v minulém roce koupila za doposud nespecifikovanou částku. Povolení k jeho prodeji získal Apple teprve minulý týden.

Nejnovější model spánkového monitoru Beddit nese číselné označení 3.5 a v českém Apple online shopu je k dostání za 4290 korun, stejně jako jeho předchůdce. Na rozdíl od něj je Beddit o něco menší a lehčí, tloušťka ale zůstává na dvou milimetrech. Změnou prošel také vzhled příslušenství, který je nyní mnohem bližším designovému jazyku Applu. Jedná se o první upgrade Bedditu od května roku 2017.

Beddit je navržen tak, aby ho uživatelé mohli umístit mezi vršek matrace a prostěradlo, kde automaticky monitoruje spánek a všechna příslušná data. Mezi údaje, které spánkový monitor Beddit shromažďuje, patří doba a účinnost spánku, srdeční tep, dýchání, ale také pohyby, chrápání, nebo teplota a vlhkost v mísnosti. Nová verze spánkového monitoru spolupracuje s aplikací Beddit 3.5, případně s aplikací Zdraví pro iPhone či iPad. Beddit 3.5 je kompatibilní s iPhonem 5s a novějším a s iOS 12 a novějším, stejně jako se všemi modely Apple Watch, na nichž běží operační systém 4.3 a novější.

B647AAA2-ABEF-4A7F-9727-47BCD3377931-780x264
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.