Zavřít reklamu

Výchozí klávesnice pro iOS už delší dobu nabízí užitečné funkce, jako je podpora více jazyků a třeba také Memoji. Pokud však sáhnete po klávesnici třetí strany, otevřou se vám další nevídané možnosti. Umožní vám psát rychleji, odesílat GIFy i třeba psát vlastními fonty. Ostatně podívejte se sami.

Microsoft SwiftKey Keyboard 

Pomocí umělé inteligence se klávesnice automaticky učí váš styl psaní i to, která slova preferujete a jaké emotikony používáte nejčastěji. Při psaní pak poskytuje vhodnější slova a emotikony. Podpora dvojjazyčných automatických oprav ve více než 90 jazycích dále posiluje celkové využití klávesnice. Můžete si ji také přizpůsobit pomocí desítek motivů a poradí si i s GIFy. Na ty je zde ale jiný odborník.

Microsoft SwiftKey Keyboard zdarma stáhnete zde

GIF Keyboard 

Protože žijeme ve stále více audiovizuálním světě, a protože jsou GIFy zábavným způsobem, jak sdělit přesně to, co vlastně chcete říct, aniž byste použili slov, dodáte jimi své konverzaci nový rozměr. Aplikace slouží k tvorbě GIFů, kdy si je můžete přizpůsobit ručně psanými poznámkami, čmáranicemi nebo textem. Dále můžete také transformovat GIFy na nálepky a vytvářet jejich sdílené balíčky.

 

GIF Keyboard zdarma stáhnete zde

Font App – Cool Fonts Keyboard 

S pomocí těch nejlepších a nejzajímavějších písem, která odrážejí každou vaši náladu, dokážete lépe upoutat především na sociálních sítích. Snadno tak své příspěvky odlišíte od zástupu těch ostatních. To, čím dále tato klávesnice vyniká, je čisté, ale elegantní uživatelské rozhraní, široká škála motivů a nechybí ani GIFy a emotikony.

Font App – Cool Fonts Keyboard zdarma stáhnete zde

Grammarly – Keyboard & Editor 

Pokud své texty píšete i v anglickém jazyce, tak se s Grammarly zbavíte všech základních gramatických chyb a budete psát své texty bez chyb. Díky chytré kontrole vám umožní klávesnice rychle zjistit chyby a také je odstranit. Pokročilá korekce interpunkce a vylepšení slovní zásoby vám pak pomohou psát s větší jistotou.

Grammarly – Keyboard & Editor zdarma stáhnete zde

Gboard 

Gboard je klávesnice od společnosti Google, která je nabitá funkcemi usnadňující vám psaní. Kromě obrázků GIF, vyhledávání emotikon a psaní rychlým tahem totiž máte sílu Googlu na dosah ruky, a to díky integrovanému vyhledávání. Můžete tak zapomenout na přepínání se z aplikace do aplikace, přímo zde totiž lze hledat a odesílat veškerý webový obsah.

Gboard zdarma stáhnete zde

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.