Zavřít reklamu
iWant

NVIDIA konečně vypustila Geforce NOW pro Mac. Jdete si zahrát?

iWant

Včera jsme se po dlouhé době konečně dočkali vypuštění beta verze nové služby společnosti NVIDIA – Geforce NOW. Ta si klade za cíl jediné – zpřístupnit hraní komukoli. Dobrou zprávou je především fakt, že je dostupná i pro uživatele počítačů Macintosh.

Hraní s Geforce NOW nebylo na Macu nikdy jednodušší

Služba se prozatím nachází v beta fázi testování a je dostupná zdarma komukoli. Hlavním cílem služby je zpřístupnit svým uživatelům hraní odkudkoli, kde je dostupný internet, i když pro to zrovna nemají vhodná zařízení. Služba zapojuje výkonné počítače v cloudu a nabídne hraní v maximálních grafických detailech a vysokých snímkovacích frekvencích. Pro pohodlné hraní tak již nemusíte vlastnit přímo herní počítač, služba je dostupná i pro uživatele s integrovanými grafickými kartami. Nevýhodou celé služby pak však bude náročnost na internetové připojení. Pokud tedy doma nemáte nijak závratně rychlé internetové připojení, pravděpodobně si dané hry příliš neužijete.

Beta verze je zatím dostupná pro uživatele v Severní Americe a Evropě. Abyste se mohli také zapojit, je nutné o vstup do testovacího procesu zažádat. Po odeslání žádosti budete zařazeni na čekací listinu. Prozatím však není jasné, s jakou rychlostí NVIDIA žádosti posuzuje. Nezbývá tedy nic jiného, než být trpěliví. K testování se můžete přihlásit zde.