Zavřít reklamu

I přesto, že jsme se na letošní zářijové konferenci nedočkali představení nových iPhonů, tak nám to bylo svým způsobem vynahrazeno zbrusu novými Apple Watch Series 6 a Apple Watch SE, kromě chytrých hodinek poté Apple představil také iPad osmé generace a iPad Air čtvrté generace. Všechny tyto čtyři produkty, společně s balíčkem služeb Apple One, jablečná společnost představila přímo v rámci konference. Jak už to ale bývá zvykem, tak Apple svým způsobem „tiše“ vydává ještě další novinky, které si poté musí uživatelé najít sami. I v případě dnešní konference jsme se po jejím skončení dočkali vydání nových řemínků, na které se společně podíváme v tomto článku. Všechny níže uvedené řemínky si můžete zakoupit zde.

Navlékací řemínky

Navlékací řemínky byly představeny společně s Apple Watch Series 6 dnes a jsou tedy zbrusu nové. Tyto řemínky nemají žádné zapínání, jsou tedy velmi jednoduché a zároveň velmi odolné. Kvůli tomu, že nemají zapínání, tak jsou k dispozici v celkem devíti velikostech. Co se týče barev, tak je k dispozici citrusově růžová, námořnicky tmavomodrá, kypersky zelená, zázvorová, PRODUCT(RED), černá a bílá. Cena tohoto řemínku je stanovena na 1 290 korun.

Pletené navlékací řemínky

Pletené navlékací řemínky Apple představil, stejně jako navlékací řemínky, společně s Apple Watch Series 6. I v tomto případě se jedná o řemínky bez zapínání a jsou k dispozici v devíti velikostech. Co se týče barev, tak se můžete těšit na atlanticky modrou, snově zelenou, punčově růžovou, PRODUCT(RED) a černou. Jeden tento pletený navlékací řemínek je vytvořen z 16 tisíc polyesterových vláken, která jsou propletená ultratenkými silikonovými vlákny, celý řemínek je poté vyroben ze 100% recyklovaných materiálů. Cena je stanovena na 2 690 korun.

Sportovní řemínky

Kalifornský gigant nezanevřel samozřejmě také na klasické silikonové sportovní řemínky, které disponují kolíčkovým zapínáním. Konkrétně jsou nově k dispozici v barvách zázvorová, kypersky zelená, námořnicky tmavomodrá, citrusově růžová a PRODUCT(RED). Cenovka těchto obyčejných klasických řemínků je 1 290 korun.

Provlékací sportovní řemínek

Nezanevřít se jablečná společnost rozhodla také na provlékací sportovní řemínky, které mnoho z nás označuje lidově za „látkové“. Tyto řemínky jsou velmi pohodlné a zároveň také stylové. Hodí se bez problémů také do společnosti a kamkoliv jinam. Nově jsou tyto řemínky k dispozici v kumkvatově oranžové, námořnicky tmavomodré, švestkové, snově zelené, uhlové, PRODUCT(RED) a smetanové barvě. Cenovka je stanovena na 1 290 korun.

Sportovní řemínky Nike

V tichosti se Apple rozhodl představit také sportovní řemínky Nike, které jsou vytvořené z fluoroelastomeru s vylisovanými otvory pro větší vzdušnost. Tyto řemínky se hodí samozřejmě především pro sportování – jsou lehké a nabízí již zmíněné otvory pro lepší vzdušnost pokožky a případný odvod potu pod řemínkem. Tyto řemínky jsou nově k dispozici v modročerné/jasné mangové, mlhavě obsidiánové/černé a spruce aura/vapor green barvě. Tyto řemínky zakoupíte za 1 290 korun.

Provlékací sportovní řemínek Nike

Kromě sportovních řemínků Nike jablečná společnost uvedla také nové provlékací sportovní řemínky Nike. Ty jsou k dispozici ve dvou nových zbarveních, konkrétně v mlhavě obsidiánovém a spruce aura. Cenovka je stanovena na 1 290 korun.

Kůže

Apple nezanevřel také na milovníky luxusních řemínků a představil několik nových kožených designových řemínků s magnetickým či nerezovým zapínáním. Konkrétně jsme se z řad koženého tahu dočkali nových barev baltská modrá, měsíčkově oranžová, sedlově hněda, černá. Z řad kožených řemínků s moderní přezkou je poté nově k dispozici zbarvení granátové, šarlatové a citrusově růžové. Hlubinně modré zbarvení je poté k dispozici i u klasického koženého řemínku. Cena řemínků ve stylu koženého tahu je 2 690 korun, kožené řemínky s moderní přezkou vás vyjdou na 4 090 korun a klasický kožený řemínek vás vyjde na 2 690 korun.

Nerezová ocel

Poslední novinkou, tedy co se nových řemínků týče, jsou řemínky z nerezové oceli. Tyto řemínky jsou naprostým vrcholem luxusu a nově jsou k dispozici dvě zbarvení milánského tahu – zlatá a grafitově šedá. Cenovka těchto řemínků je 2 690 korun.

.