Zavřít reklamu

Uživatelsky populární a „trendy“ sociálně-mediální síť Snapchat se dočkala další aktualizace. Změnami prošly sekce Stories a Discover, které jsou nyní přehlednější a mnohem více na očích všech uživatelů.

Nejvýraznější prvkem nového vzhledu jsou velké dlaždicové ikony, a to jak v sekci Stories, tak i v sekci Discover. Vydavatel může pomocí těchto grafických prvků nabídnout svůj vizuální obsah uživatelům v mnohem přístupnější formě a zvýšit si tak viditelnost.

Stále populárnější se na Snapchatu se také stává vysílání živých přenosů, takzvaných Live Stories. To sice žádnou výraznou změnou v nové aktualizaci neprošlo, avšak opět se nabídlo uživatelům přístupněji. Live Stories lze totiž najít ihned pod Recent Updates, což má především za úkol strhnutí větší pozornosti ze strany uživatelů. K živému vysílání se lze přímo dostat z obou hlavních stránek.

Zajímavou novinku je odebírání oblíbených kanálů. Uživatelé mají nyní možnost vidět obsah svých odebíraných kanálů v sekci Stories ihned pod zveřejněnými obrázky nebo videi od svých přátel. Pokud by daný kanál neodebírali, bude se nadále objevovat na stránce Discover. Kanál lze odebírat stisknutím a dlouhým podržením prstu na danou „story“.

Uvedené změny jsou zřejmým indikátorem toho, že společnost chce nadále posilovat své jméno na základě reklamy, což je v aktuální době hlavní zdroj příjmů Snapchatu. Především odběr kanálů k tomu má jasně napomoci. Na Snapchatu se mimo jiné objevují velké firmy jako Buzzfeed, MTV či Mashable a podle všeho chce tato populární sociální síť svou základnu podobných jmen ještě rozšířit.

[appbox appstore 447188370]

Zdroj: MacRumors

Diskuze k článku

    Je tu prosím někdo kdo využívá snapchat? Já jsem ho zkoušel dva roky nazpět a po týdnu jsem ho smazal, změnilo se něco zásadního?

    Odebírám tam pár holek které lecos ukáží … tam je ten potenciál

    No já si myslel že to je původní koncept, místo toho tam každý dával jak se nudí, nebo co si dal na jídlo, což jsem na instagramu viděl taky. Proto jsem to odpískal a aplikace letěla i se smazáním účtu.

celý text

Čtěte více