Zavřít reklamu

Po týdnu vám na stránkách našeho magazínu opět přinášíme souhrn spekulací, souvisejících se společností Apple. Tentokrát bude řeč o druhé generaci AirPods Pro a aktualizovaných AirPods Max – podle posledních zpráv bychom se nových modelů měli dočkat již letos na podzim. Věnovat se ale budeme také letošním iPhonům, konkrétně tedy rozměrům jejich displejů.

Podzim ve znamení AirPods Pro 2 a barevných AirPods Max

Již nějakou dobu se spekuluje o nové generaci bezdrátových sluchátek od Applu, a to jak AirPods Pro, tak i o nových AirPods Max. Nejnovější zprávy hovoří o tom, že příznivci obou modelů by se dlouho očekávaných nových přírůstků do zmíněných produktových řad mohli dočkat již letos na podzim. Společnost Apple by podle nejnovějších spekulací mohla v druhé polovině tohoto roku přijít s aktualizovanou verzí svých bezdrátových sluchátek AirPods Pro. Jedním ze zastánců teorií o podzimním vydání nových AirPods Pro je například analytik Mark Gurman, který to uvedl ve svém newsletteru Power On. Podle dostupných spekulací by druhá generace sluchátek AirPods Pro měla nabídnout nový design bez stopky, podporu přehrávání lossless formátu a vylepšené funkce, související se zdravím.

Gurman dále zastává názor, že bychom se letos na podzim měli dočkat také aktualizovaných AirPods Max. High-endová bezdrátová náhlavní sluchátka od Applu by měla přijít hned v několika nových barevných variantách. Detaily o tom, o jaké barvy by mělo konkrétně jít, nebo zda budou nová AirPods Max disponovat také novými funkcemi, ale Gurman zatím neprozradil.

Úhlopříčka iPhonu 14

Čím více se blíží podzimní Apple Keynote, tím častěji se na internetu objevují nejen spekulace, spojené s letošními modely iPhonů, ale také související úniky. Tento týden se například objevily zprávy, související s úhlopříčkou displeje iPhonu 14, respektive jeho Pro a Pro Max verze. Podle těchto zpráv by letošní iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max měl být ve srovnání s předchozími modely vybaven o něco rozměrnějším displejem. V horní části displeje iPhonu 14 Pro by se podle příslušných zpráv měla nacházet dvojice výřezů – jeden ve tvaru průstřelu, druhý ve tvaru pilulky, a mělo by dojít také ke ztenčení rámečků okolo displeje. Analytik Ross Young také v jednom ze svých nedávných tweetů prozradil přesné rozměry displejů letošních iPhonů.

Úhlopříčka displeje iPhonu 14 Pro by podle Younga měla činit 6,12″, v případě iPhonu Pro Max by mělo jít o 6,69″. Nepatrné změny v těchto rozměrech jsou podle Younga způsobeny tím, že zmíněné iPhony budou vybavené jinými typy výřezu než jak tomu bylo doposud.

.