Zavřít reklamu
iWant

Vesmírně šedé příslušenství z nových iMaců Pro jde na Ebay na dračku

iWant

Když Apple představil nové iMacy Pro, kromě ceny a specifikací vyvolalo také velké pozdvižení také dodávané příslušenství. To je totiž vyvedené v barevném provedení Space Grey, které je pro tyto počítače exkluzivní a jinak, než nákupem iMacu Pro se k němu oficiální cestou nedostanete. Tento fakt si očividně uvědomilo několik prvních majitelů nových iMaců Pro a veškeré příslušenství se rozhodli nabídnout na aukčním portálu Ebay. Jak se ukázalo, jednalo se o velmi dobrý krok, neboť je o Space Grey příslušenství obrovský zájem a zájemci jsou ochotni platit značné sumy peněz.

V balení nového iMacu Pro se nachází kromě počítače samotného také Magic Keyboard s integrovanou numerickou částí, Magic Mouse 2, Magic Trackpad 2 a Lightning kabel. Vše je vyvedeno v barevné variantě Space Grey. Na Ebay se v posledních dnech objevily první aukce, ve kterém se toto vesmírně šedé příslušenství nabízí k prodeji. A rozhodně se nejedná o nic levného.

Například tato nabídka, která se 2. ledna prodala za více než 32 tisíc korun. Tato aukce pro změnu stále běží, její autor si exkluzivní příslušenství cení dokonce na 37 tisíc korun. Jeden z úplně prvních majitelů prodal celou sadu příslušenství za neuvěřitelných 53 tisíc korun. Tato aukce skončila ještě v prosinci a její majitel tak využil velmi omezeného množství tohoto „exkluzivního“ zboží.

Ne všechny ceny jsou tak extrémní. V současné době se dají najít nabídky za 500 – 600 dolarů a dá se očekávat, že budou ceny stále klesat s tím, jak bude nových iMaců Pro mezi lidmi více. Pokud byste si chtěli celý komplet koupit zvlášť od Applu, budete ho mít jen v bílé barvě a zaplatíte za něj necelých 337 dolarů (tedy zhruba 7 tisíc korun).

Zdroj: Cultofmac