Zavřít reklamu

Podpora Voice Over v Počasí

V nativním Počasí přibyla s příchodem operačního systému iPadOS 16.4 také podpora VoiceOver v mapách.

Ztlumení blikání ve videích

V rámci Zpřístupnění získali uživatelé s příchodem operačního systému iPadOS 16.4 také možnost ztlumení stroboskopických a blikajících efektů ve videích. Aktivaci lze provést v Nastavení -> Zpřístupnění -> Ztlumení blikajících světel.

Notifikace pro webové aplikace

iPadOS 16.4 přináší možnost aktivace notifikací u webových aplikací, které si z webového prohlížeče Safari uložíte prostřednictvím karty sdílení na plochu vašeho iPadu.

Ještě lepší hledání duplikátů

V operačním systému iPadOS 16.4 přibyla také podpora detekce duplicitních fotografií a vide ve sdílené knihovně fotografií na iCloudu.

Nové emoji

S příchodem operačního systému iPadOS 16.4 se můžete těšit na desítky nových emoji, počínaje barevnými srdíčky přes hudební nástroje a zvířata a konče novými výrazy obličejů.

Opravy chyb

Apple v operačním systému iPadOS 16.4 myslel také na opravy chyb, které se objevovaly v předešlých verzích. Došlo k opravě problému s responzivitou Apple Pencil při psaní a kreslení v nativních Poznámkách, k opravě chyby při zpracovávání požadavků na nákup v rámci Času o obrazovky a také k opravě chyby, v jejímž rámci iPady nespolupracovaly s termostaty, kompatibilní se standardem Matter.

.