Zavřít reklamu

Služba iMessage na iPhonu již dávno neslouží jen k obyčejné výměně textových zpráv mezi dvěma či více majiteli Apple produktů. Své zprávy iMessage můžete již nějakou dobu obohatit například o nejrůznější zajímavé efekty, přidávat i nim Memoji a Animoji, různé samolepky, případně spolu s nimi využívat i aplikace, díky kterým budou vaše zprávy ještě zajímavější. V dnešním článku si představíme pět z nich.

Giphy

Giphy je ideální aplikací pro všechny, kteří se při své konverzaci se svými přáteli či členy rodiny neobejdou bez animovaných GIFů všeho druhu. Aplikace Giphy nabízí nejen GIFy pro iMessage, ale také alternativní klávesnici pro vaše iOS zařízení. Kromě animovaných GIFů můžete prostřednictvím této aplikace posílat také animovaný text, emoji a další obsah.

Aplikaci Giphy stáhnete bezplatně zde.

Polls for iMessage

Účastníte se také v rámci služby iMessage skupinových konverzací – ať už s vaší rodinou, přáteli, spolužáky nebo třeba s vašimi kolegy? Pak jistě oceníte aplikace s názvem Polls for iMessage, která vám nabízí možnost snadno a rychle v rámci skupinové konverzace vytvořit nejrůznější ankety. Stačí jen danou anketu pojmenovat, přidat požadované položky, a váš soukromý průzkum může začít.

Aplikaci Polls for iMessage stáhnete bezplatně zde.

Spotify

Aplikací hudebních streamovacích služeb, které skvěle spolupracují s iMessage, je sice hodně, statistiky ale hovoří jasně – mezi ty nejoblíbenější patří jednoznačně Spotify, proto má také své místo i v našem dnešním seznamu. Spotify vám v iMessage umožní sdílet s příjemci vašich zpráv vaši oblíbenou hudbu, a pokud má druhá strana na svém iPhonu také nainstalovanou aplikaci Spotify, může si vámi sdílenou hudbu pustit přímo v aplikaci iMessage. V opačném případě obdrží odkaz na skladbu.

Aplikaci Spotify stáhnete bezplatně zde.

Momento

Aplikace Momento slouží – podobně jako Giphy, kterou jsme zmiňovali již dříve v tomto článku – ke sdílení animovaných GIFů. V tomto případě se ale jedná o animované GIFy, které si můžete vy sami vytvořit z vašich vlastních fotografií, snímků ve formátu Live Photo nebo z videí ve fotogalerii na vašem iPhonu. K vámi vytvořeným GIFům můžete také přidávat nejrůznější samolepky, filtry, efekty, text, rámečky a mnoho dalšího.

Aplikaci Momento stáhnete bezplatně zde.

Sticker.ly

Pokud jsou nedílnou součástí vašich konverzací v iMessage také nejrůznější samolepky, můžete k tomuto účelu použít aplikaci s názvem Sticker.ly. Kromě obrovské spousty přednastavených samolepek nabízí tato aplikace také tvorbu vašich vlastních, řadit je do alb, a tato alba poté opět sdílet s ostatními.

Aplikaci Sticker.ly stáhnete bezplatně zde.

GamePigeon

Při posílání iMessage si můžete užít také spoustu skvělé zábavy, a to například díky minihrám, které nabízí aplikace GamePigeon. V aplikaci Game Pigeon najdete nenáročné, ale velmi zábavné hry, jako je třeba kulečník, šipky, Uno, beer pong nebo například střelbu na terč. Tvůrci GamePigeon do své aplikace neustále přidávají nové a nové minihry, takže se rozhodně nemusíte bát toho, že byste se po nějaké době začali nudit.

Aplikaci GamePigeon stáhnete bezplatně zde.

.