Zavřít reklamu

Každým rokem, kdy na trh přijdou nové Apple Watch, se krom nich samotných zákazníci dočkají i nových řemínků. Ne jinak je tomu i letos, kdy jsou pásky jednak v zajímavých barevných provedeních, a jednak jako stvořené pro nové Apple Watch Series 7. Nemusíte se ale obávat toho, že by nové řemínky nebyly kompatibilní se staršími modely. Bez problémů je nasadíte i na starší Apple Watch.

Vrhněme se ale přímo na barevná provedení jednotlivých pásků. Co se týče navlékacího řemínku, můžete se nově těšit na levandulově fialové, křídově růžové, měsíčkově žluté, jetelově zelené, tmavě višňové a hlubokomořsky modré provedení. Pokud chcete vlastnit navlékací, avšak pletený pásek, těšit se můžete na oranžovožlutý, hlubokomořsky modrý, tmavě višňový, levandulově fialový i červený (PRODUCT)RED.

Pro sportovní nadšence má Apple v nabídce sportovní řemínek v jetelově zelené, měsíčkově žluté, tmavě višňové, levandulově fialové, hlubokomořsky modré, červené (PRODUCT)RED, hvězdně bílé či temně inkoustové barvě. Zakoupit si také můžete provlékací sportovní řemínek, jež seženete v oranžovožlutém/bílém, pomelově růžovém/žlutém, hlubokomořsky modrém/zeleném, tmavě višňovém/piniově zeleném, červeném (PRODUCT)RED a tornádově šedém/šedém provedení.

Pakliže si potrpíte na Nike řemínky, z novinek máte na výběr olivově šedý, žhavě oranžový a půlnočně námořnický, z provlékacích Nike řemínků jsou pak k dostání olivově šedý, sněhově bílý a černý. Jestliže zastáváte názor, že za eleganci se platí, a nemáte sebemenší potíž za řemínky utrácet, z novinek je k dostání kožený tah ve zlatohnědé, tmavě višňové, sekvojově zelené či tmavě inkoustové barvě. Nakonec ještě nesmíme opomenout řemínky s moderní přeskou, jež se dají pořídit v šeříkově nachové, křídově bílé i temně inkoustové.

Jak je z předchozích řádeků zřejmé, u Applu si vybere opravdu každý, ať už touží po sportovních nebo elegantních páscích. Zejména za ty elegantní si ale musíte nemalé částky zaplatit.

.