Zavřít reklamu

Na YouTube se objevily nové záběry, na kterých je zachycena aktuální podoba Apple Parku, tedy necelý týden předtím, než se do něj nahrne tisícovka pozvaných novinářů, aby byli svědky nadcházející keynote. Je patrné, že se spoustu lidí snaží o to, aby bylo vše připravené tak, jak má být. Pro Apple Park, potažmo auditorium Steva Jobse, to bude premiéra a pravděpodobně půjde o jednu z nejdůležitějších keynote za posledních několik let.

Video ukazuje v podstatě to samé, jako jeho několik verzí předtím. Budovy jako takové jsou již vesměs hotové, nejvíce práce zbývá na terénu a zeleni kolem. Na videu je v krátkosti vidět samotné auditorium a oproti posledně je kolem něm podstatně více živo. Okolo nadzemní části se pohybuje mnoho lidí a uvnitř skleněného atria také. Škoda že nevidíme, jak to vypadá uvnitř – na to si budeme muset ještě týden počkat.

Při pohledu na nejnovější záběry nejde myslet na to, že by Apple Parku prospělo, kdyby se keynote konala až za nějaký měsíc či dva. Za tu dobu by bylo pravděpodobně možné dokončit všechny terénní úpravy, dokončit výsadbu zeleně a celý areál by byl hotový. Takto novináři půjdou v podstatě skrze stavbu a celý dojem bude tak trochu ochuzený. Bohužel se nedá nic dělat, i tak se ale jedná o úspěch. Takto obrovský projekt, na kterém se pracovalo více než pět let, se zpozdil minimálně.

Zdroj: 9to5mac

.