Zavřít reklamu

Pozdrav „hello“ je se společností Apple spjatý dlouhá léta. I když na něho poslední léta pozapomněla, s příchodem 24“ iMacu jej zase obnovila. S tímto pozdravem je prezentovala nejen při jejich představení, ale nápis najdete i na krycí fólii displeje při vybalování produktu. A iPhone jeho trend nyní následuje. 

Při prvním spuštění iOS 15 totiž dostal iPhone novou animaci. Ta se skládá z klasického písma s nápisem „hello“. Tato animace se ale zobrazuje pouze a jen právě při první aktualizaci zařízení na iOS 15 a text samozřejmě i zde cykluje mezi různými jazyky rukopisu „ahoj“, jak to již známe z iMacu. Stejná situace se však odehrává i při aktualizaci iPadů na jejich nový iPadOS 15.

hello

Není tedy úplně vyloučeno, že Apple si z toho udělá novou „značku“ a bude ji používat napříč zařízeními. Pokud chcete vyzkoušet vývojářskou betaverzi iOS 15, na vlastní riziko můžete. Jak na to popisujeme v samostatném článku.

Články shrnující novinky systémů

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.