Zavřít reklamu

Pokud neustále něco ztrácíte, popřípadě pokud pořád někde něco necháváte, tak dost možná vlastníte AirTag. Jedná se o jablečný lokalizační přívěšek, který funguje v rámci sítě Najít. To znamená, že si AirTag můžete připnout k jakémukoliv předmětu, a poté sledovat jeho polohu. S tím připnutím to ale bohužel není tak jednoduché – abyste si AirTag mohli k něčemu připnout, tak k tomu potřebujete přívěšek či klíčenku.

Řadíte-li se mezi milovníky klíčenek, tak pro vás mám skvělou zprávu. Apple totiž společně s představením nových iPhonů 13 a dalších zařízení přišel také s novými barvami kožených klíčenek pro AirTagy. Nově si tak tuto klíčenku můžete zakoupit v zlatohnědém, temně inkoustovém a šeříkově nachovém provedení. Tato tři nová provedení tak doplňují původní sedlově hnědé, baltsky modré, piniově zelené, měsíčkově oranžové a červené (PRODUCT)RED barevné provedení.

Apple však v rámci příslušenství nepředstavil pouze nové klíčenky k AirTagům. Dočkali jsme se také nových silikonových a kožených krytů k iPhonům 13 a také nových řemínků k Apple Watch. Samozřejmě, příslušenství není a nikdy nebylo to nejdůležitější. Existují však takoví jedinci, kteří si na příslušenství a barvách potrpí – a přesně pro ně jsou tyto nové kolekce určené. Všechno příslušenství je na skladě, stačí objednat.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více