Zavřít reklamu

S koncem týdne vám přinášíme také náš pravidelný souhrn spekulací a úniků souvisejících se společností Apple. Tentokrát bude řeč hned o dvou budoucích produktech a jedné službě. V průběhu minulého týden se totiž objevily spekulace o tom, že by Apple mohl již příští úterý představit třetí generaci svých bezdrátových sluchátek AirPods spolu se službou Apple Music HiFi. Řeč bude také o iPhonu 13 – objevily se totiž další zprávy o tom, že by u něj Apple mohl výrazně zmenšit výřez.

AirPods 3

Od počátku tohoto roku se nejprve spekulovalo o tom, že by společnost Apple měla třetí generaci svých bezdrátových sluchátek AirPods představit na letošní jarní Keynote. K tomu nakonec nedošlo a příslušné spekulace na nějakou dobu utichly. V průběhu uplynulého týdne se ale objevila zpráva, podle které by nové AirPody mohly být představeny v druhé polovině tohoto měsíce a spolu s nimi by Apple mohl představit také nový tarif své hudební streamovací služby Apple Music v lossless formátu.

O rozšíření zmíněných zpráv se postaral youtuber Luke Miani, který ve svém twitterovém příspěvku v úterý uvedl, že by Apple měl představit své AirPody třetí generace příští úterý spolu s tarifem Apple Music HiFi. K představení obou novinek by podle Mianiho mělo dojít prostřednictvím tiskové zprávy. Analytici začali o AirPods 3 mluvit již před rokem, letos se na internetu objevily také údajné úniky fotografií sluchátek. Nechme se překvapit, co následující úterý přinese.

Výřez u iPhonu 13

Také tento týden bude v našem souhrnu spekulací řeč o letošních iPhonech – a opět to bude v souvislosti s výřezy. O tom, že by iPhone 13 mohl být vybaven o něco menším výřezem, se mluvilo již před nějakou dobou. V průběhu uplynulého týdne se objevily informace, že by výřez v horní části displeje letošních modelů iPhonů mohl být dokonce až o polovinu nižší. Autoři zpráv se odvolávají na informace, pocházející z dodavatelských řetězců společnosti Apple. Ke zmenšení výřezu u letošních jablečných smartphonů by mělo dojít díky zredukování velikosti příslušných senzorů, zejména 3D skeneru pro Face ID. Teoriím o menším výřezu napovídá také řada údajných úniků fotografií budoucího iPhonu 13.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více